Přidejte se k podnikatelské misi do Indie

Hospodářská komora ČR organizuje doprovodnou podnikatelskou misi ministra Tomáše Hünera při příležitosti jeho návštěvy Indie ve dnech 4. – 9. března 2018.

V průběhu mise navštíví podnikatelská delegace DILLÍ, AURANGABAD a CHENNAI.

V DILLÍ se podnikatelé zúčastní za účasti ministra průmyslu a obchodu čtvrtého ročníku Podnikatelského fóra Indie – Evropa. Podnikatelské fórum, které pořádá Federace indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí Indie a velvyslanectvími evropských zemí v Indii, nabízí jedinečnou příležitost ke schůzkám mezi indickými a evropskými představiteli vlád a firemního sektoru.

V AURANGABADU navštíví delegace montovnu automobilů Škoda a dle časových možností se seznámí s místními pamětihodnostmi.

V CHENNAI se Česká republika představuje jako partnerská země formou oficiální účasti na strojírenském veletrhu International Engineering Sourcing Show (IESS). V jednání je rovněž zasedání česko-indické pracovní skupiny pro těžký průmysl, kterého by se v případě konání mohli zástupci vybraných firem a podnikatelské delegace zúčastnit.

Ve spolupráci s Federací indických obchodních a průmyslových komor (FICCI) se uskuteční podnikatelské fórum a B2B jak v Dillí, tak v Chennai.

Misi za HK ČR povede viceprezident Bořivoj Minář.

Výše účastnického poplatku činí 1.878 EUR nebo 47.900,- KČ pro členy HK ČR ČI 2.066,27 EUR NEBO 52.690,- KČ pro nečleny HK ČR. Poplatek zahrnuje leteckou dopravu vládním speciálem, zajištění víz, ubytování se snídaní, místní dopravu, organizační náklady spojené s přípravou mise.

Pro účast v podnikatelské misi je nutno dodat závaznou přihlášku (viz příloha, formát MS WORD a sken s podpisem) vyplněný firemní profil v ČJ a AJ, snímek pro prezentaci.

Po obdržení závazné přihlášky budeme zajištovat hromadně elektronická víza, takže vás následně oslovíme pro dodání potřebných dokumentů. Cestovní pas musí mít minimálně šest měsíců platnost po vstupu do Indie a musí mít dvě volné stránky.

Vzhledem ke skutečnosti, že počet míst ve vládním speciále je omezený, prosíme o zaslání podepsané a nascenované přihlášky co nejdříve, nejpozději do pátku 2. února 2018.

Dokumenty zašlete na email TALAFUS@KOMORA.CZ.

 

PROFIL ČJ

PROFIL ENG

Závazná přihláška