PES


Právní elektronický systém je ojedinělá služba, která má za cíl pomáhat firmám všech velikostí a oborů v boji s byrokracií. Lavina nových zákonů, předpisů, vyhlášek a nařízení, která se na podnikatele a živnostníky každý den řítí, je už natolik nepřehledná, že je odrazuje nejen od samotného podnikání, ale nevyznají se v ní kolikrát ani sami úředníci.

Právní elektronický systém za konkrétního podnikatele nebo živnostníka hlídá jeho povinnosti – kdy má co zaplatit, kde a jak se má přihlásit, jaký formulář kam poslat atd., a to s ohledem na jeho obor podnikání tak, aby mu stát nemohl uštědřit pokutu za nesplnění nějaké povinnosti.
Systém PES je ucelený soubor desítek zpracovaných a schematicky uložených zákonů, včetně povinností z nich vyplývajících, které se na podnikatele vztahují.
Nepochybně přispěje k úspoře nákladů na straně podnikatelů, kteří dnes musí vynakládat nemalé prostředky na zpracování právních analýz a právního poradenství při zastupování před správními orgány a soudy ve sporech. Se systémem PES se podnikatelé vyhnou pokutám za nesplněné povinnosti.

Nákupem balíčku získáte vstup do systému PES na jeden rok a lze jej každý rok prodlužovat. K základu bude možné přikupovat i rozšíření či balíčky určené pro konkrétní obor podnikání (v tuto chvíli v přípravě).

Zakoupit balíček za cenu 1600,- Kč bez DPH je možné ZDE.
Pro členy Hospodářské komory ČR platí sleva 25 %, pro ostatní platí sleva 10 %. Pro uplatnění slevy je nutné získat slevový kód, žádat o něj je možné na e-mailu: i.honusova@khkmsk.cz.

Pokud máte jakýkoliv dotaz k Právnímu elektronickému systému, obraťte se na e-mail: podpora@pespropodnikatele.cz

Právní elektronický systém – brožura