Podcasty pro členy KHK MSK – Budujte svou značku zcela novým způsobem

Krajská hospodářská komora (KHK MSK) přichází s inovativním konceptem pro podporu firem v regionu. Nově nabízí možnost natočení podcastu s názvem Hovory z komory, který se stane platformou pro sdílení unikátních příběhů a inspirativních momentů z životní i profesní cesty hostů.

Délka podcastu je cca dvacet minut, nabitý bude informacemi, které mohou posluchačům přinést nejen nové poznatky, ale také motivaci a inspiraci k novým směrům v podnikání. Každá epizoda nabídne rozhovor s jedinečnou osobností, která bude sdílet své zkušenosti, příběhy úspěchu a překážky, které musela překonat na své cestě.

Jedním z hlavních benefitů této iniciativy je zvýšení povědomí o společnosti prostřednictvím podcastového formátu. Firmám se tak otevírá prostor pro efektivní PR a distribuci informací prostřednictvím moderního a atraktivního média.

Podcasty jsou stále populárnějším způsobem, jak oslovit cílovou skupinu, a díky unikátnímu obsahu a formátu se firma může prezentovat jako inovativní a zajímavý partner.

Zájemci o účast v podcastu mají nyní možnost využít zaváděcí cenu 7 000 Kč za epizodu. Vyzkoušejte si novou marketingovou strategii za výhodných podmínek!

KHK MSK tak vytváří prostor pro inovativní propagaci členských firem prostřednictvím moderního média a zároveň poskytuje platformu pro sdílení inspirativních příběhů a zkušeností.

Nabídka podcastu KHK MSK