Partnerství


Hledáte užitečné zahraniční kontakty? Máte ambici proniknout na zahraniční trhy? Potřebujete mít přehled i v jiných oborech? Zveme vás k účasti na předních mezinárodních veletrzích.

Připravujeme pro vás kooperační jednání (B2B – Business-to-business), kde můžete efektivně nalézt zahraničního obchodního partnera. Ušijeme pro vás na míru zasílání inovativních obchodních, technologických nebo výzkumných nabídek a poptávek z mezinárodní sítě více jak 60ti zemí světa.

Mezinárodní kooperační setkání a veletrhy
Navštivte a prezentujte se s námi na zahraničních i domácích veletrzích a hledejte s námi partnery na předem dohodnutých mezinárodních setkáních

Mezinárodní podnikatelské mise
Hledejte s námi obchodní partnery v zajímavých lokalitách na podnikatelských misích nejen v evropských zemích, ale i v Číně, na Taiwanu, v Koreji nebo Japonsku

Mezinárodní databáze poptávek a nabídek ze 67 zemí světa
Využijte služeb naší databáze mezinárodních nabídek a poptávek

Automatické zasílání nabídek a poptávek – každý den potencionální partneři ve vašem emailu
Chcete si nechat zasílat mezinárodní obchodní, technologické a výzkumné nabídky a poptávky zcela automaticky, jakmile se v databázi objeví? Je to jednoduché. Zaregistrujte se a po schválení registrace, o kterém budete informováni, si můžete nadefinovat klíčová slova dle vaší potřeby.

Vyhledávání projektových partnerů pro mezinárodní výzkumné projekty

Kontakt:
Ing. Hana Simonová, tel.: +420 724 613 918, h.simonova@khkmsk.cz
Mgr. Jan Skipala, tel.: +420 602 429 609, j.skipala@khkmsk.cz