Akce

Krajská exportní konference - Ostrava, 25.5.2017

Konference, workshopy

19. května 2017

Konference navazuje na loňskou sérii Krajských exportních konferencí a proběhne v Ostravě dne 25.5.2017. Prominentní řečníci budou uvádět konkrétní příklady týkající se přípravy a realizace exportního případu. Novinkou programu letošní série Krajských exportních konferencí je zařazení kurzu prezentačních dovedností pro exportéry provedený experty Diplomatické akademie MZV ČR a také setkání s vybranými zahraničními diplomaty.

více

Obchodní konference s čínskou autonomní oblastí Vnitřní Mongolsko

Konference, workshopy

23. května 2017

Obchodní oddělení autonomní oblasti Vnitřní Mongolsko Vás zve na Obchodní konferenci s čínskou autonomní oblastí Vnitřní Mongolsko, která se uskuteční v pondělí 5. června 2017 v Praze.

více

Insolvence a jak se efektivně bránit návrhům insolvence či bojovat o majetek nesprávně zahrnutý do podstaty

Odborné semináře

22. května 2017

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje a advokátní kancelář PRK Partners s.r.o. si Vás dovolují pozvat na seminář na téma Insolvence a jak se efektivně bránit návrhům insolvence či bojovat o majetek nesprávně zahrnutý do podstaty.

více

Specializované exportní poradenství - konzultace 19. 6. 2017

Centrum mezinárodního obchodu

22. května 2017

České firmy mají špatný exportní marketing, příliš spoléhají na emailovou komunikaci a málo cestují za potenciálními klienty. Největší exportní příležitosti jsou v mimoevropských teritoriích a mimo EU.

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje nabízí v rámci Centra mezinárodního obchodu svým členům a další podnikatelské veřejnosti Moravskoslezského kraje specializované exportní poradenství - konzultace, které povede Ing. Vladimír Havránek, MBA.

více

Úspora energií pro startupy a malé a střední podniky - seminář

Odborné semináře

22. května 2017

Jste mladý, malý nebo střední podnik a máte zájem zdarma získávat poradenství a informace o tom, jak uspořit energii, náklady na ni a zlepšit si tak svoje možnosti podnikání? Přijďte na nezávazný seminář společnosti Enviros, na kterém se mimo jiné dozvíte, jaké můžete využít možnosti financování úsporných opatření a jak významně minimalizovat provozní náklady vašeho podniku. Díky evropskému projektu START2ACT můžete získat bezplatné konzultace přímo od expertů na energetiku.

více

Dvoustranná jednání polských,německých a českých firem - Katovice 9.6.2017

Dvoustranná jednání

22. května 2017

Dne 9.6.2017 proběhnou v polských Katovicích již tradiční dvoustranná jednání mezi polskými, německými a českými firmami. Očekává se velká účast firem z Německa.

více

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE - REFINANCOVÁNÍ FIREMNÍHO ÚVĚRU, AUDIT STÁVAJÍCÍHO MODELU FINANCOVÁNÍ

Konzultační dny

22. května 2017

Běžně se stává, že firmy dlouhé roky využívají pořád stejný model financování, i když během doby nastaly okolnosti pro jeho úpravu nebo radikální změnu. Financující banka sama nepřizná, že jinde by to uměli lépe a levněji, anebo sama trpí provozní slepotou…

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje a expert na firemní financování Ing. Luděk Blahut vám nabízí unikátní možnost individuální konzultace na zmíněné téma.

více

Průzkum „Rizika a nové technologie“

Záštita KHK

19. května 2017

V rámci spolupráce KHK MSK s Ekonomickou fakultou VŠB-Technické univerzity Ostrava si Vás dovolujeme požádat o pomoc a vyplnění otázek v dotazníkovém šetření s názvem „Rizika a nové technologie“. Šetření je prováděno v období 22/5 – 15/6 2017.Dotazník je přístupný …

více

Flexibilita pracovního trhu v návaznosti na zahraniční kvalifikovanou sílu

Odborné semináře

18. května 2017

Úřad zmocněnce vlády ČR pro Moravskoslezský, Ústecký a Karlovarský kraj s regionálními partnery si Vás dovoluje pozvat na odborný workshop „ Flexibilita pracovního trhu v návaznosti na zahraniční kvalifikovanou sílu“. Termín konání je 7. června 2017 od 9:00 hod do 14:00 hod (registrac…

více

Seminář „Nástroj pro malé a střední podniky – příprava žádosti a její hodnocení“

Odborné semináře

16. května 2017

Dne 14. 6. 2017 se na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava uskuteční seminář poskytující podrobnější informace o nástroji na podporu malých a středních podniků (SME Instrument).

více

Transylvanian Clusters B2Match Event

Dvoustranná jednání

13. května 2017

Dvoustranná jednání Transylvanian Clusters B2Match Event proběhnou v rumunském Cluj-Napoca dne 12.6.2017. Akce je součástí konference DG Connect, která je organizovaná Evropskou komisí.

více

Konference Invest MORE – Nová energie pro Moravskoslezský kraj

Konference, workshopy

12. května 2017

Dne 6. června 2017 se uskuteční třetí ročník konference Invest MORE – Nová energie pro Moravskoslezský kraj, která bude letos zaměřena zejména na představení aktivit, které Moravskoslezský kraj společně s městem Ostrava a dalšími partnery chystá pro podporu firem v kraji a nových investorů.

více

Ukrajina - doprovodná podnikatelská mise ministra průmyslu a obchodu ČR

Obchodní mise

11. května 2017

Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s Komorou pro hospodářské styky se zeměmi SNS byla pověřena organizací doprovodné podnikatelské mise ministra průmyslu a obchodu Jiřího Havlíčka u příležitosti jeho návštěvy Ukrajiny (Kyjev). Mise se uskuteční ve dnech 6. - 8. června 2017.

více

Chamber Golf Cup Karviná 2017

Akce

11. května 2017

Okresní hospodářská komora Karviná v letošním roce pořádá již IX. ročník golfového turnaje pod názvem Chamber Golf Cup Karviná 2017. Turnaj se uskuteční dne 26. 5. 2017 v Golf Resortu Lipiny.

více

Ekonomické Trumpoty: Ekonomické dopady Trumpovy vlády na EU

Diskusní setkání

10. května 2017

Evropská komise v ČR a Informační kancelář Evropského parlamentu v ČR ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy České republiky a CEBRE – Českou podnikatelskou reprezentací při EU Vás zve na debatu na téma Ekonomické Trumpoty: Ekonomické dopady Trumpovy vlády na EU, která se uskuteční dne 26. května 2017 v Evropském domě.

více

Janáčkova filharmonie Ostrava - program červen 2017

Akce

3. května 2017

Janáčkova filharmonie Ostrava Vás zve na červnové akce: Muzikálový večer (1. 6. 2017), Muzejní noc (10. 6. 2017), Janáčkova filharmonie dětem (15. 6. 2017).

více

1 2 3 4 Další