Dvoustranná jednání při veletrhu Automotive Industry Forum v Litvě

Datum konání: 16.05.2024 - 16.05.2024

Místo: Litva / Vilnius
Zaměření: Automobilový průmysl, IT, strojírenství
Typ: Zahraniční mise
Organizátor: EEN

Kontakt:

Hana Simonová, Marcela Vontor

een@khkmsk.cz

Zajímavou příležitostí pro české výrobní společnosti z oblasti automobilového průmyslu je možnost zúčastnit se dvoustranných jednání na LIVE B2B Matchmaking session , které budou probíhat 16. května 2024 ve Vilniusu v Litvě během Fóra automobilového průmyslu, největší automobilové události v pobaltských státech, Automotive Industry Forum.

Během tohoto fóra pořádá Obchodní průmyslová a řemeslná komora ve Vilnius společně s Enterprise Europe Network a dalšími partnery dvoustranná jednání jako součást mezinárodní specializované výstavy technologií, inovací a inženýrských řešení BALTTECHNIKA 2024.

Cílem B2B Matchmaking Session je propojit EVROPSKÉ výrobce, podniky a SME a poskytnout tak účastníkům příležitost setkat se s potenciálními kupci a dodavateli, nebo se případně zapojit do mezinárodní obchodní spolupráce či projektů. Důraz je především kladen na nejnovější průmyslový vývoj, nové výrobní technologie, odborné znalosti a IT řešení.
Cílové skupiny těchto jednání jsou společnosti z oblasti automobilového průmyslu, mobility, strojírenství a výroby, IT řešení a dalších průmyslových odvětví. 

Přihlásit se k dvoustranným jednáním můžete na platformě b2match. Na této platformě bude probíhat také prvotní matchmaking a rezervace jednání. Registrace na B2B Matchmaking Session je povinná, uzávěrka přihlášek je do 15. května 2024.

Účast na dvoustranných jednání je zdarma.

Kde: Litva – Vilnius
Kdy: 16.5. 2024
Registrace: do 15. 5. 2024, účast na dvoustranných jednání je bezplatná
Bližší informace a pomoc s registrací: Hana Simonová, Marcela Vontor, een@khkmsk.cz , +420 724 613 918