Zvolte si svou firmu nebo živnostníka roku 2019

Startuje 14. ročník podnikatelských soutěží o Ceny Hospodářských novin Vodafone Firma roku 2019 a MONETA Živnostník roku 2019.

Přihlaste se a přispějte nejen k úspěchu vlastní firmy či živnosti! Kromě prestižního titulu získáte také hodnotné ceny od našich partnerů. Největším ohodnocením vaší snahy a energie vložené do podnikání budou i nové obchodní příležitosti, které můžete získat díky zviditelnění v médiích a novým kontaktům z regionálních akcí.

Do soutěže se můžete registrovat zdarma ZDE. Formulář je třeba vyplnit nejpozději do 17. června 2019. Pro prvních 100 dokončených přihlášek je připraveno roční předplatné Hospodářských novin zdarma. Více informací o soutěžích najdete na webových stránkách www.firmaroku.cz.

Součástí soutěží je i anketa Absurdita roku, která má za cíl upozornit na nejkontroverznější administrativní povinnosti a nařízení komplikující podnikatelům život. Absurdita roku však není jen populární anketou, ale také účinným nástrojem ke snižování administrativní zátěže. Nominovat svého kandidáta můžete na info@firmaroku.cz. Vítězná absurdita bude na základě hlasování veřejnosti vyhlášena 22. května v Praze.