Zapojte se do sběru starých a nepotřebných mobilních telefonů

Projekt REMOBIL je neziskový projekt sběru starých mobilních telefonů, z každého sebraného mobilu přispívá 10 Kč na charitativní účely.

Je určen pro všechny typy subjektů včetně občanů a funguje v celé České republice. Hlavním cílem je změna stavu, kdy se telefony hromadí v domácnostech a znamenají tak enviromentální problém. Remobil se snaží nabídnout co nejjednodušší způsob, jak se nepotřebných telefonů zbavit.

Zároveň z každého sebraného mobilu přispívá 10 Kč na charitativní účely a díky recyklaci mobilů dochází k opětovnému využití surovin. To ve výsledku znamená významné úspory vody, snížení produkce toxických odpadů nebo snížení produkce ekvivalentu CO2.

Sbírat lze do jakékoliv kartonové krabice. Odevzdávat lze také nabíječky a tablety. Termín a délka sběru je individuální, lze sbírat opakovaně i kontinuálně (doporučenou délkou je jeden měsíc). Po ukončení sběru můžete zadat objednávku na bezplatný odvoz na https://remobil.cz/objednavka-odvozu/

Smazání dat obsažených v mobilech zajišťujeme mechanicky nebo certifikovaným softwarem u každého mobilu. Na firemní mobily lze vystavit na vyžádání Potvrzení o ekologické likvidaci pro vyřazení z evidence majetku firmy.

Do soutěže o roční vstupné do Zoo Praha se lze zapojit s každým odevzdaným mobilem elektronickou registrací na https://remobil.cz/soutez/

Více na: http://www.remobil.cz/

INFO LETÁK Recykluj mobil

Leták soutěž

Nakládání s osobními daty