Umělá inteligence mění budoucnost manažerů a podnikatelů i pracovní prostředí

Jaký bude vliv umělé inteligence (AI) na práci manažerů, pracovní trh a konkurenceschopnost firem? Účastníci Leaders Talk, projektu pořádaného Českou manažerskou asociací, se shodli, že rychlý rozvoj AI zásadně promění pracovní a podnikatelské prostředí, jak ho dnes známe.

Jak uvedl portál BusinessInfo.cz, který výsledky projektu zveřejnil, klíčovým faktorem bude, jak rychle dokáží firmy v jednotlivých odvětvích tuto novou technologii přijmout.

První setkání expertních panelistů z různých oborů a publika, složeného z tuzemských manažerů, podnikatelů a médií, se zaměřilo na ve světě podnikání aktuálně asi nejdiskutovanější téma.

O umělé inteligenci diskutovala osmička špičkových manažerů z úspěšných českých podniků – Diana Rádl Rogerová z Behind Inventions, zakladatel společnosti Rohlik Group Tomáš Čupr, Leon Jakimič ze společnosti Lasvit, Alexandra Kala za Profimed, Zuzana Ceralová Petrofová z rodinné firmy Petrof, Martin Cígler ze Seyfor, mentor a investor Jan Zadák a Vladimír Staněk ze společnosti Aramark.

Celý text si můžete přečíst zde: https://www.businessinfo.cz/clanky/umela-inteligence-meni-budoucnost-manazeru-a-podnikatelu-a-pracovni-prostredi/