Stáhněte si mobilní aplikaci KHK MSK se slevovými kupóny, 30 % z ceny dolů nabízí i Janáčkův festival

Mobilní aplikaci s novinkami a pozvánkami na akce Krajské hospodářské komory MSK mají od března letošního roku k dispozici členské firmy KHK MSK.

Aplikace s názvem Hospodářské komora MSK poskytuje informace potřebné pro podnikání, novinky z legislativy i z dění v KHK MSK. Součástí jsou také slevové kupóny a seznam všech členských firem rozdělený podle oboru podnikání, doplněný o kontakty. Podpořit své podnikání firmy mohou i reklamním bannerem, umístěným na úvodní stránce aplikace.

Uživatelé aplikace mohou využít nákupu zvýhodněných vstupenek na letošní ročník Mezinárodního hudebního festivalu Leoše Janáčka, jehož přesný program najdete na www.mhflj.cz. Při zakoupení 10 ks vstupenek bude poskytnuta sleva ve výši 30 % ze základního vstupného.
Mezi slevovými kupóny také např. společnost Manutan, expert na vybavení firem, nabízí členům KHK MSK slevu 10 % na nákup v e-shopu manutan.cz. Firma Webdevel nabízí slevu 20 % na 3D scany interiérů, díky této 3D prohlídce prostor můžete prezentovat svým zákazníkům. Velkorysou slevu 20 % na své koncerty nabídla Janáčkova filharmonie Ostrava, zvýhodněné měsíční balíčky právní pomoci Advokátní kancelář coLEGAL a se slevou 10 % mohou členové využít i právní služby společnosti Frank Bold Advokáti.

Ověřovací kód pro použití slevy v aplikaci je u všech kupónů: 123

Tuto nabídku slevových kupónů budeme stále aktualizovat a rozšiřovat, pokud i Vaše firma má ostatním co nabídnout, ozvěte se nám na e-mail: info@khkmsk.cz.

Aplikace částečně kopíruje informace webové stránky khkmsk.cz, hlavní menu nabízí devět složek, mimo jiné přehled služeb KHK MSK, nabídky a poptávky členských firem, informace ke členství nebo k zahraniční spolupráci.

KHK MSK svou aplikaci vytvořila ve snaze efektivněji propojit toky informací mezi Komorou a jejími členy a zvýšit propagaci a prezentaci členských firem.

Aplikace je zdarma ke stažení u zařízení s operačním systémem Android na Google Play, u zařízení iOS (iPhone) ji zájemci najdou na App Store.

Staženo mají už více než dvě stovky členů, přidejte se k nám!!