Otevřená výzva evropského projektu My-Gateway

Evropský projekt My-Gateway vyhlásil v pondělí 1.7 otevřenou výzvu pro české, rumunské a slovinské startupy, které se mohou až do konce července přihlásit a získat jednu volnou vstupenku na uznávanou mezinárodní konferenci Slush Helsinki 2019.

Konference Slush Helsinki má obrovský potenciál. Dva tisíce investorů pátrá během jeho konání po dalším unicornovi, 700 novinářů hledá poutavé a nadějné příběhy a tisíce návštěvníků každý rok sleduje dění ve světě pomocí expozicí, stánků a prezentací. Slush je beze sporu ve startupovém světě pojem. Jen lístek na jeho akci se pro návštěvníka pohybuje v hodnotě několika set EUR a právě otevřená výzva projektu My-Gateway, kterou v ČR zastupuje agentura CzechInvest, nabízí možnost volný vstup získat. A to pro startupy z celé České republiky, včetně těch pražských.

Zájemci z řad českých startupů naleznou veškeré důležité informace včetně podmínek účasti přímo na stránkách projektu My-Gateway tady https://mygatewayproject.eu/blog/post/37/11-startups-wanted-to-join-my-gateway-at-slush. Vyplnění formuláře trvá cca 15 minut a zdali byl startup vybrán se dozví na začátku srpna po zhodnocení hodnotitelskou komisí. Cestovní náklady ( ubytování a letenky) hrazeny v rámci výzvy nejsou.