Organizujeme misi do Německa, přidejte se!

Firmy z Moravskoslezského kraje mají možnost vyjet spolu s Krajskou hospodářskou komorou Moravskoslezského kraje (KHK MSK) na obchodní misi do Německa a získat tak nové obchodní partnery v zahraničí.

Podnikatelská mise do německého Magdeburgu se uskuteční ve dnech 1. – 3. dubna 2019, určena je firmám, které mají zájem navázat spolupráci se zahraničními partnery a podnikají v oblasti ICT, robotiky, umělé inteligence, průmyslu 4.0, automotive, mobility a souvisejících oborech.

Na programu je setkání se zástupci německých firem, návštěva vybraných společností a institucí spojených s oblastí ICT a automotive, předem domluvená dvoustranná jednání nebo účast na jednom z největších veletrhů v Evropě – Hannover Messe.

Misi organizuje KHK MSK spolu s partnery poradenské sítě pro podnikatele Enterprise Europe Network, Technologietransfer und Innovationsförderung Magdeburg a Hospodářskou komorou Magdeburg.

Účast na misi je ZDARMA (včetně dopravy, večeře a oběda, dvoustranných jednání atd.)
Účastníci hradí pouze ubytování (cca 50€/noc).

Podrobnosti o obchodní misi se také dozvíte na Teritoriálním semináři se zaměřením na Německo, který se koná 11. 3. 2019 v Ostravě a pořádané misi předchází. Více informací zde: https://khkmsk.cz/?kalendar-akci=jedinecna-prilezitost-ziskat-informace-o-nemeckem-trhu-teritorialni-seminar-nemecko 

Program mise naleznete ZDE
Automatická registrace: https://khkmsk.cz/registrace/
Pro přihlášení nebo více informací neváhejte kontaktovat: een@khkmsk.cz