Nabídka antibakteriálních roušek s nano vrstvou

Společnost Agamos nabízí distribuci roušek s nano vrstvou Solu StopBac, které nyní vyrábí jejich partner, jenž je celosvětově známý kompletní produkcí padákových kluzáků a záložních padáků. Dodavatel disponuje prostory vybaveny nejmodernějšími technologiemi a speciální technikou, vyvinutou jenom pro potřeby výroby pro paragliding.

Rouška je vyrobena ze dvou základních materiálů – hustě tkané bavlněné tkaniny a antibakteriálního filtru. Filtr je vyroben ze speciální netkané textilie modifikované nano vrstvou Solu StopBac s obsahem nanočástic aktivního stříbra. Studie dokládají, že nanočástice stříbra působí antimikrobiálně a přispívají tak k likvidaci bakterií, plísní a virů. Sol StopBac je laboratorně testován na účinnost proti bakteriím v hodnotě 99,9 %. Roušky tak dosahují vysoké antimikrobiální účinnosti a aktivně přispívají k ochraně proti infekčním chorobám. Roušky vyrobené s využitím StopBac impregnované textilie se mohou používat čistého času až 96 hodin. Roušky lze opakovaně použít správnou technikou čištění.

Základní charakteristika 3D StopBac roušky:

– základ tvoří bavlněná tkanina ve dvou vrstvách, jež tvoří kapsu na filtr. Sama bavlna už funguje jako filtr, bavlněná vlákna vlhkostí bobtnají až o 30% a zabraňují tak pronikání částic

– speciální filtrační vrstva umístěná do kapsy roušky

-3D střih a upevnění pomocí tkanic tak, aby vám neupadly uši

– dva typy velikostí:

“pro muže” – rozteč mezi bradou a nosem 16,5 cm

“pro ženy”  – rozteč mezi bradou a nosem 14,4 cm

– možnost dokoupení filtrů na výměnu

Cena za kus 3D StopBac roušky 199 Kč s DPH

Cena za náhradní filtry – sada 5 ks 350 Kč s DPH

 Cena se odvíjí od počtu objednaného zboží.

Protokol o antimikrobiální účinnosti

Nákup roušek v požadovaném počtu zprostředkuje společnost Agamos z Horní Suché.

 

Kontakt:
Ing. Lucie Orszuliková
Agamos s.r.o.

735 35 Horní Suchá, Zelená 1387/14
Tel.: +420 773 37 98 39
orszulikova@agamos.cz
www.agamos.cz