Již 15 let Vám pomáháme expandovat na zahraniční trhy

Tým oddělení mezinárodní sítě na podporu podnikání Enterprise Europe Network (EEN) při Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje poskytuje již 15 let podnikatelům z Moravskoslezského, Olomouckého a Pardubického kraje poradenství a pomoc při pronikání na zahraniční trhy.

Spolu s dalšími českými a zahraničními kolegy této sítě si toto výročí připomněli na výroční konferenci EEN, která se uskutečnila na podzim minulého roku v Praze a přilákala více než tisíc účastníků z 55 zemí světa.

V přiloženém videu z konference ředitel úřadu Krajské hospodářské komory MSK Mgr. Jan Skipala zmínil: „Enterprise Europe Network funguje v podstatě jako Tinder pro podniky. Největší výhodu spatřuji v tom, že EEN propojuje jednotlivé firmy se stakeholdery, podnikateli a dalšími osobami“. Klíčovými oblastmi pro poradenskou síť se staly udržitelnost, digitalizace a odolnost vůči vnějším krizím při právě probíhající průmyslové transformaci.

Jste malá nebo střední firma, která potřebuje pomoct se vstupem na zahraniční trhy, vyhledáním nových partnerů či podporou inovací ve vaši firmě? Neváhejte se na nás obrátit.

Kontakt: een@khkmsk.cz, tel: 724 613 918, 724 873 144