Z+M Group patří k největším hráčům v oblasti tiskových a dokumentových řešení

Holding Z+M Group působí na českém trhu již od roku 2000. Z původně malé firmy, která se na počátku zabývala hlavně výrobou alternativních tonerových a inkoustových náplní do tiskáren, vyrostla až do jednoho z největších hráčů na trhu komplexních služeb v oblasti tiskových a dokumentových řešení v České republice a na Slovensku.

“V současné době zaměstnáváme přes 500 zaměstnanců, z nichž více než dvě třetiny jsou osoby se změněnou pracovní schopností. Naše pobočky najdete v Ostravě, Praze, Brně. V zahraničí působíme na Slovensku na pobočkách v Bratislavě, Čadci, Košicích a také Polsku na pobočce v Cieszyn a Warszawa,” uvedl Jan Krawczynski, obchodní ředitel společnosti ZM Group.

Postupem času firma začala zákazníkům zajišťovat další související služby pronájmu tiskových zařízení a jejich servisně materiálového zabezpečení. “Tuto oblast rozvíjíme již přes 20 let, proto je naším hlavním cílem komplexní péče v oblasti služeb. K tiskovým řešení přibyla v roce 2012 návazná oblast dokumentových řešení, kde se zabýváme digitalizací dokumentů, vytěžováním a validaci dat z nich nebo také návazných služeb jako je implementace DMS systému, outsourcing dokumentových činností, archivace a další činnosti z oblastí dokumentů,” dodává.

Informační technologie jsou další oblastí, ve které se mimo běžné dodávky a implemtace řešení zaměřují také na jejich dodávku formou služby a zákazníkům takto dodávají koncová zařízení (DaaS), software (SaaS) nebo infrastrukturu, servery, storage (IaaS). V rámci informačních technologií nabízí kompletní portfolio produktů, služby od konzultací a poradenství, návrhů řešení až po implementace, správu a nebo následný servis.

Další silnou oblastí, která navazuje na informační technologie a zajišťují ji v komplexním rozsahu, je nabídka pro školství, kde školám zajišťují všechny tři klíčové oblasti: dodávky a servis informačních a multimediálních technologií (včetně vlastní značky Omnneo), vzdělávání (jsou akreditované školící středisko MŠMT) a také důležitý dotační poradenství včetně vedení projektů.

Poslední pilíř jejich nabídky tvoří kancelářské potřeby, včetně reklamních dárkových předmětů a ochranných pracovních pomůcek.

“Velkou výhodou pro naše zákazníky je nezávislost skupiny Z+M Group. Nestavíme naše nabídky na produktech jedné značky, naši dodavatelé jsou všichni velcí hráči na trhu. Díky tomu jsme schopni vyhledat opravdu optimální řešení pro malou kancelář i velkou korporaci. Naši další přidanou hodnotou je, že dodávky produktů a služeb je možné realizovat v režimu tzv. “Náhradního plnění” dle zákona o zaměstnanosti č.435/2004 SBb. přes naše dceřiné společnosti Z + M Partner, spol. s r.o., Z+M Logistics, spol. s r.o. a AB plus CZ s.r.o.,” dodává Jan Krawczynski.

Konkrétnější popis jednotlivých oblastí naleznete na webu www.zmgroup.cz.

Z+M Group, autorizovaný distribuční partner společnosti Henkel – divize Adhesive Technologies

Společnost Z+M Group se stala autorizovaným distributorem produktů značky LOCTITE, která je ověřenou volbou pro vysoce výkonná průmyslová lepidla, těsnicí tmely a ochranu povrchu v oblasti průmyslové výroby a údržby. V naší nabídce naleznete širokou škálu produktů jako jsou průmyslová lepidla, čističe, maziva aj.

Případné dotazy a poptávky směřujte prosím na email: lepidla@zmgroup.cz nebo na telefonní číslo +420 720 309 388.