Zengrovka po loňském úspěchu opět chystá Burzu práce

Střední průmyslová škola Ostrava-Vítkovice na Zengrově ulici ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou MSK připravila pro své žáky a jejich rodiče Burzu práce. Jde o druhý ročník akce, která má za cíl ukázat dětem, jaké podniky v regionu působí a co by jim tyto firmy jako případní zaměstnavatelé mohly nabídnout. „Zaměstnavatelé si pak naopak mohou udělat představu o tom, co požadují jejich potencionální zaměstnanci. Což v této složité době, kdy firmám chybí odborníci se středním vzděláním, je jistě přínosné,“ říká ředitel školy Tomáš Řežáb.

Dodává, že škola už dlouhou dobu spolupracuje s různými firmami regionu, které se zaměřují na strojírenství. „Bez této spolupráce si nedokážeme představit svou činnost. Žáci chodí na exkurze, zajišťují si souvislé praxe, brigády a po ukončení „Zengrovky“ přemýšlejí, kam dále. Burza práce by jim jejich rozhodování měla ulehčit.“

Akce se uskuteční 14. listopadu 2018 od 13:30 do 18:00 v prostorách školy.

Firmy, které by se chtěly na Burze práce prezentovat, mohou vyplněnou návratku zaslat řediteli školy na e-mail: rezab@spszengrova.cz.

Pozvánka + návratka