Zdravotní roušky s antivirovou vložkou

Společnost SKY PARAGLIDERS s. r. o, z Frýdlantu nad Ostravicí nabízí zdravotní roušky s antivirovou vložkou. Roušky jsou ušity z bavlněné tkaniny ve dvou vrstvách – kapsa na filtr. 3D střih pro lepší použitelnost na tváři. Dvě velikosti – pánská (rozteč mezi bradou a nosem 16,5 cm), dámská (rozteč mezi bradou a nosem 14,4 cm).
Antibakteriální filtry jsou z netkané textilie, která je modifikována nanovrstvou opatentovaného solu StopBac s obsahem nanočástic stříbra. Účinnost je obdobná jako u respirátorů FFP2. Rouška s filtrem se dá použít 96 hodin čistého času. Následně se dá vyprat nebo UV sterilizovat a opětovně používat. Cena za jeden kus roušky s filtrem je od 30.3.2020 145,- Kč s DPH, cena za náhradní filtry (balení 5ks) je 300,-Kč včetně DPH (filtry jsou baleny po 5ti kusech z hygienických a logistických důvodů). Tyto ceny se nevztahují na objednávky, které byly dodavateli doručeny do 29.3.2020.

Výrobek obsahuje protokol o antimikrobiální účinnosti (ověřeno OHK Karviná). Dodací lhůta roušek je do 5 pracovních dnů ode dne doručení objednávky v závislosti na množství objednaných roušek (čím větší objednávka, tím delší lhůta dodání s tím, že objednané roušky mohou být dodávány postupně. Distribuce bude zabezpečena vlastním odvozem objednatele na adrese: Okružní 39, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí. Kontaktní údaje pouze pro distribuci info@sky-cz.com, telefon 558 676 088, 608 662 311.

 

Návod na použití: Při převzetí roušky je nutno tuto vyvařit při teplotě nejméně 90°C. Při převzetí filtru není nutno tento jakkoliv sterilizovat. Po 96ti hodinách je doporučeno filtr vyprat při teplotě 30°C.

 

Roušky je možné objednávat pouze na OHK Karviná. Závazný objednávkový formulář zašlete vyplněný na karvina@hkok.cz. Formulář objednávky ZDE.