Zájem o poradenské a konzultační služby KHK MSK v souvislosti s epidemií koronaviru neklesá

Od doby vyhlášení nouzového stavu zodpovídáme každý den četné dotazy členských i nečlenských firem z celého kraje. Písemnými či telefonickými konzultacemi takto byly řešeny již desítky případů zejména malých a středních podniků, živnostníků, ale i dalších institucí.

Poradenská pomoc byla poskytována také v rámci projektu Kraje „Rychlá rada“, do něhož je Krajská hospodářská komora MSK zapojena již od samého začátku a spolupodílí se s dalšími partnery na odpovědích firmám, které vznášejí dotazy prostřednictvím stejnojmenného portálu.

Ani Vaše připomínky k fungování státní podpory subjektům postiženým pandemií COVID-19 však u nás nezapadnou. Snažíme se, aby i Váš hlas byl slyšet. Všechny nashromážděné podněty podnikatelské veřejnosti zpracováváme a předkládáme Hospodářské komoře České republiky, která vládní nařízení připomínkuje a snaží se prosadit taková opatření, která by co nejlépe reflektovala aktuální situaci v podnikatelské sféře.

Pro zvýšení informovanosti každodenně aktualizujeme naše webové stránky, na kterých naleznete vždy čerstvé informace pro podnikatele. Odběratelé našeho Newsletteru v tomto období dostávají mimořádné téměř každodenní vydání našeho elektronického Newsletteru. Aby Vám neunikly nejaktuálnější novinky týkající se situace v podnikatelském prostředí, doporučujeme přihlásit se k odběru elektronického Newsletteru. Formulář k odběru najdete na stránkách KHK MSK  v pravém dolním rohu.

Všechny Vaše dotazy a připomínky i nadále řešíme na een@khkmsk.cz, neváhejte se proto na nás kdykoliv obrátit.