Zahraniční nabídky a poptávky – využijte šanci k expanzi své firmy

V případě, že Vás některá z těchto nabídek k zahraniční spolupráci zaujme, nebo máte jakékoliv dotazy týkající se zahraniční spolupráce, nás neváhejte kontaktovat: Hana Simonová, Marcela Vontor: een@khkmsk.cz, tel.: 724 613 918

BRDE20231128005
Německá inženýrská a poradenská společnost pro energetickou účinnost budov hledá dlouhodobou spolupráci s poskytovatelem inženýrských služeb.

Německá inženýrská a poradenská společnost pro energetickou účinnost budov hledá poskytovatele inženýrských služeb na základě smlouvy o dlouhodobé spolupráci. Tato inženýrská kancelář poskytuje energetické poradenství v oblasti stavebnictví a energetiky a hledá poskytovatele inženýrských služeb v oblasti stavebního inženýrství nebo architektury pro provedení modelování a zpracování 3D modelů na základě plánovací dokumentace.

Firma působí na německém trhu energetických renovací budov. Tento trh v současnosti rychle expanduje díky zvýšené spotřebě energie v sektoru vytápění domácností a průmyslových subjektů. Toto odvětví je vzhledem k rozhodnutí  EU snížit emise CO2 ve stavebnictví masivně financováno a politicky podporováno vládou. Proto musí být do jakéhokoliv energetického zlepšení, instalování izolace nebo instalace topného zařízení zapojen jeden z certifikovaných „odborníků na energetickou účinnost“.

Zkušený management, tým odborníků a plně digitalizovaný provoz předurčuje tuto inženýrskou kancelář k úspěchu na trhu. Díky svým znalostem v oblasti internacionalizace a prodeje s dlouholetými B-B a B-C zkušenostmi společnost reaguje na rozšířenou poptávku trhu při nedostatku energetických expertů. Současná poptávka po službách energetického poradenství je vyšší než nabídka a bude v budoucnu ještě růst.

Požadavky na partnery:
Společnost hledá poskytovatele inženýrských služeb, který má znalosti v oblasti stavební fyziky i zkušenosti s 3D projekčními pracemi i s energetickými sanacemi budov. Vyžaduje se použití specifického softwaru Hottgenroth a také znalost „oled“. Bylo by dobré, kdyby kooperační partner uměl německy. Na obou stranách by měla být poskytnuta rychlá a spolehlivá služba.

Společnost hledá kooperačního partnera spolupracujícího na základě dlouhodobé/střednědobé  smlouvy. Partner by měl mít znalosti v oblasti 3D-designu a zkušenosti se softwarem Hottgenroth nebo by měl být ochotný získat příslušného odborníka. Dalším požadavkem by měla být znalost inženýrství budov, architektonické znalosti nebo stavební fyzikální znalosti. V ideálním případě má partner bakalářský nebo magisterský titul v příslušné oblasti. Společnost hledá partnera, který poskytne prvotřídní inženýrské služby. Jazyková znalost němčiny je vítána. Spolupráce může být hodnocena hodinovou sazbou i jako jednorázová částka za projekt.

BOUA20240124004
Ukrajinský výrobce módního zboží ve větších velikostech hledá mezinárodní partnerství na základě dohody o distribučních službách

Výrobce oděvů ze západní Ukrajiny s tradicí od roku 1946 nabízí vysoce kvalitní dámské oblečení (halenky, kalhoty, sukně, svrchní oděvy). Podstatnou částí výrobního programu jsou i oděvy v  nadměrných velikostí až do velikosti 54.

Firma je připravena spolupracovat s partnery na základě smlouvy o distribučních službách. Portfolio výrobků zahrnuje mimo jiné kabáty, šaty, sukně, kalhoty, bundy, kardigany, pláště, bermudy, kombinézy a další.

  • Při výrobě jsou používány moderní kvalitní materiály, vysoce kvalitní doplňky a látky, které dodávají oblečení nový tvar a styl.
  • Oblečení je navrženo a vytvořeno tak, aby splňovalo nejvyšší nároky na trhu  a aby bylo nejen vysoce kvalitní, ale i dostupné a stylové.

Podmínky spolupráce: všechny objednávky budou akceptovány pouze v případě úplného zaplacení a musí být učiněny v množství 200 EUR nebo více pro jakýkoli produkt. Firma neprodává jen produkty pod vlastní značkou, ale nabízí zákazníkovi služby vývoje vzorů, šití na míru a podle přání zákazníka a může zajistit i přepravní logistiku.

BONL20240119014
Nizozemský výrobce inovativních schodišťových výtahů hledá obchodní partnery

pro distribuci svých výrobků. Firma vyvinula modulární cenově velmi výhodný schodišťový výtah, který je skutečným převratem na trhu. Tento modulární ekologicky vyrobený a opakovaně použitelný schodišťový výtah má před sebou skvělou perspektivu. Za svou krátkou historii získala společnost za své inovace již mnoho mezinárodních cen v několika kategoriích.
Výhody výrobku:
1) Schodiště je zaměřeno unikátní metodou, kterou schodiště změříte do 10 minut a technický výkres dostanete o 5 minut později.
2) Rychlé dodání: Zakřivená schodišťová plošina je modulární a může být skladem. To vám umožní nainstalovat výtah ve stejný den, kdy obdržíte požadavek.
3) Výrazné snížení nákladů: díky úsporám ve výrobě a dopravě. Zakřivené schodišťové výtahy jsou nyní na dosah pro více koncových uživatelů, více lidí v nouzi, více stárnoucích občanů, kteří chtějí žít nezávisle.
4) Znovu použitelné:
– Lze znovu nainstalovat na většinu ostatních schodišť. Stačí kolejnici rozebrat a znovu postavit na základě nového designu, když se přemisťuje, nebo když už není potřeba schodišťový výtah.
– Umožňuje tedy také pronájem zakřivených schodišťových výtahů. Nižší vstupní náklady zvyšují uživatelský trh.
5) Jedná se o udržitelný produkt: vytváří se méně odpadu díky opětovnému použití částí židlí, motoru a kolejnic.
6) Již žádné používání ohýbacích a svařovacích strojů nebo těžkých chemikálií ve výrobním procesu. Recyklovaný hliník kolejnice s vysokou úsporou energie a emisí CO2.
7) Kompaktní balení a žádná letecká přeprava, což také znamená vysokou úsporu energie a emisí CO2.
8) Po použití vždy 100% recyklovatelné.
9) Vyměnitelné díly mezi zakřivenou a rovnou schodišťovou plošinou.
10) Další vlastnosti produktu: výrobek je standardně dodáván s plně automatickým otočným a automatickým stupadlem, dálkovou diagnostikou a interkomem.

Distributory mohou být společnosti, které: již prodávají schodišťové výtahy, prodávají (domácí) výtahy,  nabízí produkty pro seniory nebo rehabilitační produkty, fyzioterapeuti, podnikatelé, kteří si uvědomují obrovský potenciál schodišťových výtahů v zemích se stárnoucí populací.