Využijte příležitost navázat obchodní spolupráci s izraelskými partnery

Ve spolupráci s Federací izraelských hospodářských komor (Federation of Israeli Chambers of Commerce) pomáháme našim firmám navázat kontakty s potenciálními obchodními partnery v Izraeli.

Pro hledání vhodných obchodních kontaktů v Izraeli nabízíme využití následující možností:

1. Vyhledávání nabídek a poptávek v v izraelské databázi nabídek a poptávek Israeli Business Opportunity Network (IBON)
2. Vložení vlastního příspěvku přímo do databáze Israeli Business Opportunity Network
3. Využití databáze nabídek a poptávek mezinárodní sítě na podporu podnikání ENTERPRISE EUROPE NETWORK, zde pak zvolte v kolonce “Profile country of origin” možnost Israel.
4. Obraťte se přímo na partnera sítě ENTERPRISE EUROPE NETWORK pro Moravskoslezský, Olomoucký a Pardubický krajKrajskou hospodářskou komoru Moravskloslezského kraje. Kontakty: Hana Simonová, Jan Skipala, een@khkmsk.cz, 597 479 330, 724 613 918, 602 429 609

Zároveň zveřejňujeme několik nejnovějších nabídek ke spolupráci s izraelskými firmami, která by Vás mohly zajímat.
Pokud by Vás některý z firemních profilů zaujal, ozvěte se nám na výše uvedené kontakty (v případě e-mailové zprávy, prosím, sdělte evidenční číslo inzerátu).

Vybrané nabídky a poptávky

BOIL20200616002
Izraelský výrobce unikátních elektrických čtyřkolek s různorodými možnostmi využití (pro zdravotně postižené, pro rekreační účely, využití v armádě či bezpečnostních službách atd.) hledá distributory. Elektromobily jsou lehké a jsou navrženy tak, aby zvládly náročné podmínky, jako jsou písečné duny, bahno, sníh. V přídavném vozíku unesou náklad až 250 kg. Tato elektrovozidla jsou lehká, bezpečná a tichá, zvládají provoz v náročném terénu a mají nízké náklady na údržbu.
Potenciálním partnerem by měla být malá/střední firma přednostně se zkušeností v oblasti bezpečnostních systémů nebo SUV.

BOIL20200625001
Izraelská společnost vyvinula inovativní inteligentní zařízení pro vnitřní filtraci, desinfekci a monitorovací systém kvality vzduchu v reálném čase. Toto zařízení dezinfikuje 99,9% virů, bakterií, plísní a odstraňuje plyny a částice ve vzduchu o velikosti pouhých 0,3 mikronu, včetně alergenů. Platforma se přizpůsobuje uživatelům na základě algoritmu chování uživatelů. Výkon a fungování zařízení budou přizpůsobeny potřebám uživatele a jeho nárokům na zajištění ochrany zdraví v konkrétních vnitřních prostorách. Systém distribuuje čerstvý vzduch podle měření kvality vzduchu v reálném čase a podle aktuálního počtu bakterií a plísní v daném prostředí. Platforma má otevřené API a lze ji připojit k systémům správy budov a zařízením IoT (internet věcí). Na základě analýzy dat by platforma mohla předvídat vysoce rizikové scénáře, jako je únik plynu nebo požár, na základě toho pak v reálném čase informovat uživatele. V tuto chvíli firma dokončuje testování systému na účinnost dezinfekce koronaviru. Tato firma působící již v mnoha zemích světa chce rozšířit své obchodní portfolio a hledá proto mezi českými firmami dlouhodobé obchodní partnery spolupracující na základě dohody o distribučních službách.

BOIL20200624001
Izraelská zemědělsko-technologická společnost vyvinula inovativní a nákladově efektivní řešení pro pěstování krmiv pro zvířata. Tento systém umožňuje rostlinám a jejich kořenům růst ve vzduchu, přičemž využívá hlavně vodu ve vzduchu.  Využití tohoto inovativního technologického systému umožňuje pěstování krmiv bez nutnosti používání hnojiv a prostředků na hubení škůdců. Oproti klasickým metodám pěstování snižuje náklady na výrobu minimálně o 25 %. Krmivo je připraveno ke spotřebě do 7 dnů. Systém umožňuje zemědělcům pěstovat velmi kvalitní, vysoce nutriční krmivo s vysokým obsahem bílkovin a při tom zároveň šetří vodu, energii a produkuje méně skleníkových plynů. Společnost hledá distributory pro dlouhodobou spolupráci.

BOIL20200625004
Izraelská společnost vyvinula materiál založený na využití moderních molekulárních technologií, který je určen pro neutralizaci silných zápachů v průmyslu, zemědělství, při zpracování odpadu a v dalších provozech. Materiál byl úspěšně testován v nákupním centru sousedícím s jatkami. Produkt je schopný bojovat jak se zápachem lokalizovaným v jednom ústředním zdroji, tak se zápachem volně rozptýleným v ovzduší. Tekutá varianta tohoto výrobku může být rozprášena po okolí ve formě spreje a je ideální pro použití v místnostech o velikosti 100 až 1000 m2 . Aromatické granule pak za 30 sekund neutralizují pachy v provozech jako jsou kravíny, kurníky, skládky, zhutňovací zařízení na odpady a jiné. Firma hledá k dlouhodobé spolupráci distributory, kteří mají zkušenosti s prodejem podobných produktů do čistíren odpadních vod, továren a výrobních hal, drůbežáren, skládek odpadů, restaurací a hotelů i dalších míst, kde je žádoucí regulace agresivních pachů.

Pro více informací k těmto inzerátům nás neváhejte kontaktovat:
Hana Simonová, Jan Skipala, een@khkmsk.cz, 597 479 330, 724 613 918, 602 429 609