Veletrh Úsporná domácnost v Ostravě

V Ostravě se poprvé uskuteční veletrh racionální spotřeby v domácnosti nazvaný Úsporná domácnost.
Koná se 8. – 10. března 2018 na Výstavišti Černá louka v Ostravě a zaměřen je na racionální spotřebu domácností, efektivní hospodaření a snižování nákladů a výdajů. Výrazně zastoupeným oborem bude vybavení domácností, zařízení a provoz domu a bytu, zejména domácí spotřebiče, ale také pořízení bytu nebo domu, včetně stavebních materiálů.

Cílem nového veletrhu je na jednom místě, pod jednou střechou a s jasně vymezeným programem představit možnosti úsporného chování domácností. Veletrh soustředěný přímo jen na toto téma a určený široké veřejnosti na českém trhu není.

Prezentovat se zde bude také Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje jako partner akce s širokou nabídkou služeb pro podporu podnikání prostřednictvím mezinárodní sítě Enterprise Europe Network.

Stánek pro firmy připravuje i Technologické centrum AV ČR. Představí elektrické koloběžky, filtry na bázi nanovláken nebo využití nátěrů TiO2 k čištění omítek, vzduchu a vody.

Zájemci o výstavní plochu na tomto veletrhu se mohou hlásit Věře Thiemlové, manažerce veletrhu, mobil: 602 542 724, e-mail: vera.thiemlova@cerna-louka.cz.

Souběžně bude v tomto termínu na Výstavišti Černá louka probíhat také výstava Střechy, stavba.