Vánoční networkingové setkání členů KHK MSK v ostravském planetáriu

Vůně svařeného vína a hlasy více než stovky zástupců členských firem Krajské hospodářské komory MSK se nesly Planetáriem Ostrava během Vánočního networkingového setkání 14. prosince 2023.

Hned v úvodu měli všichni možnost ochutnat svařená vína čtveřice odvážných firem, které se zapojily do svařákové soutěže. Tu nakonec s rozdílem dvou hlasů nad KHK MSK vyhrálo Společenství průmyslových podniků Moravy a Slezska se sídlem v Ostravě, z. s.

Po oficiálním uvítání vedením KHK MSK následoval audiovizuální zážitek z vesmírné projekce při představení Pink Floyd’s The Dark Side Of The Moon, které vzniklo u příležitosti 50. výročí vydání stejnojmenné desky. Stejně jako album obsahuje deset částí v chronologickém pořadí, některé animace jsou téměř futuristické, jiné v retrostylu jako poděkování legendární kapele.
Toto planetární show mohou v ČR zhlédnout návštěvníci pouze ostravského a brněnského planetária, která jediná u nás získala od kapely oficiální schválení.

„Velmi si cením toho, že i přes shon spojený s koncem roku a blížícími se Vánoci se v planetáriu sešlo tolik zástupců firem. Oceňuji také to, v jakém počtu se zapojili do svařákové soutěže, takže můžeme nadačnímu fondu Ježíškova vnoučata předat vybraný výtěžek ve výši 15 tisíc korun,“ zhodnotil ředitel KHK MSK Jan Skipala.

Vánoční networkingové setkání členů KHK MSK bylo poslední letošní akcí. Od ledna se opět budeme scházet na pravidelných Business snídaních a dalších vzdělávacích akcích, pořádaných KHK MSK. Do kalendáře si určitě poznačte datum 9. března 2024, kdy po letošním vydařeném výročním plese v Hotelu Imperial tuto akci zopakujeme. Sledujte tedy Kalendář akcí na našem webu www.khkmsk.cz a přihlaste se na něm k odběru newsletteru, ať Vám nic neunikne.

Firmám NaVínko, Společenství průmyslových podniků Moravy a Slezska a Hotelu Palfrig, zapojeným do svařákové soutěže, ještě jednou děkujeme!

Děkujeme také planetáriu za zpřístupnění prostor s expozicemi a pomoc s organizací akce, diacukrárně Mlsná vrána za výborné cukroví, u kterého jsme nepoznali, že v něm cukr není, a Menze VŠB-TUO za vánoční raut.
Děkujeme také fotografce Renátě Botošové (www.renei.cz), která pro nás celé setkání nafotila.