Umělecká škola AVE ART Ostrava sbírá řadu ocenění

AVE ART Ostrava, soukromá vyšší odborná škola, střední umělecká škola a základní umělecká škola, s.r.o. v příštím roce oslaví 20 let od svého založení.

V současné době nabízí  základní školu s výtvarným a hudebním oborem a středoškolákům šest maturitních oborů: Grafický design, Průmyslový design, Motion design, Interiérový design, Umělecké kovářství a Design užitkových výrobků. Na vyšší oborné škole je pak možné studovat obory Design interiérů a zahrad, Multimediální tvorba a Produktový a průmyslový design.

Ředitel školy Jaroslav Prokop za přínos k rozvoji školství v Moravskoslezském kraji letos získal ocenění Hospodářské komory, stříbrnou Merkurovu medaili. Tu Komora uděluje významným podnikatelům, řemeslníkům, pedagogům, představitelům firem i předním zaměstnancům napříč obory, kteří se zasloužili o rozvoj podnikání v České republice a dobré jméno Hospodářské komory.

Řadu ocenění ale získávají i studenti této školy. Novinky z dění v AVE ARTu i rozhovor s ředitelem Jaroslavem Prokopem můžete zhlédnout v reportáži TV Polar.