Svět SteelOva – cesta k inspirativním zážitkům!

SteelOva je synonymem pro neobvyklý přístup k rozvoji týmové spolupráce. Překonáváme hranice běžných teambuildingových a firemních akcí a nabízíme zážitky, které vás dovedou k vašim individuálním i týmovým cílům. Nechte se provést jedinečným procesem tvorby zážitku… 

Proč zážitek? Protože 80 % lidského poznání pochází z vlastních zkušeností, které podporují zapamatovatelnost a umocňují proces učení. Věříme, že simulace ve formě zážitku reflektuje chování v reálných situacích. S reflexí zážitku můžete pracovat individuálně či týmově a dosahovat tak nejlepších výsledků.
 

Představte si prostředí, ve kterém mohou všichni aktivně zapojit své smysly, emoce a myšlení. Pomocí praktických cvičení a her můžete získat nové dovednosti, rozvíjet komunikaci, leadership, týmovou spolupráci a nacházet nová řešení. Skrze společné výzvy, týmové hry tak posílíte vztahy s kolegy a vytvoříte silné týmy. 

Silný tým je klíčem k dlouhodobému úspěchu vaší organizace. Vydejte se s námi na cestu, na které vás čeká mnoho dobrodružných zážitků, díky kterým budete moci růst a objevovat svůj potenciál. Společně pak dojdeme k cíli.  

Tým SteelOva

www.steelova.cz