Staňte se podnikatelem roku!

I letos se hledají ti nejlepší čeští podnikatelé, jejichž práce a inspirativní příběhy si zaslouží ocenění v soutěži EY Podnikatel roku České republiky,

Hospodářská komora je tradičním podporovatelem soutěže, které dlouhá léta uděluje záštitu. Pokud víte o nějaké podnikatelské osobnosti, které byste rádi navrhli na nominaci v jednotlivých kategoriích soutěže, nabízíme Vám možnost nominovat tohoto podnikatele na stránkách www.podnikatelroku.cz, kde je umístěn nominační formulář. Uzávěrka nominací a přihlášek bude 21. října 2021.

O soutěži EY Podnikatel roku

EY Podnikatel roku je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé začínající podnikatele. Soutěž EY Podnikatel roku je koncipována jako mezinárodní, proto jsou kritéria, podle nichž jsou posuzováni jednotliví účastníci, v každé zemi srovnatelná. V současné době se jako jediná světově uznávaná soutěž svého druhu pravidelně vyhlašuje již téměř v 60 zemích na šesti kontinentech.