Společnost Kaktus letos oslaví 8 let na realitním trhu

Členská firma KAKTUS Reality letos oslaví osm let na realitním trhu, pobočky má v Ostravě a Frýdku-Místku a nyní aktuálně hledá realitního makléře.

Zakladatel firmy Kamil Kůs měl v začátku v hlavě velký cíl – vrátit makléřské profesi respekt a hodnotu, vlastnosti, jež jí právem náleží. Roku 2015 tak v Ostravě-Porubě na Hlavní třídě vznikla jejich první realitní kancelář, kde každý nově příchozí musel splňovat hlavní podmínky – být férový a říkat věci na rovinu. Dnes mají v týmu více než deset kolegyň a kolegů, kteří svoji práci dělají srdcem.

Kaktus může pomoci nejen s pronájmem bytu či koupí nemovitostí, ale poskytují také marketing – včetně videoprohlídek, které natáčí pomocí dronu ve vysokém rozlišení. “Spolupracujeme s profesionálním fotografem i architektem, který dokáže navrhnout architektonickou studii pro případnou přestavbu. Umíme sjednat hypoteční úvěr nebo úvěr ze stavebního spoření, zajistit stěhování, úklidové práce, malování i rekonstrukci,” vyjmoval Kamil Kůs.

Do svého týmu nyní hledají posilu. “Hledáme šikovného člověka, který má pozitivní vztah k lidem, práci, osobnímu rozvoji, umí se dobře vyjadřovat a je vyhlášen svou spolehlivostí. Znalost anglického jazyka, podobně jako držení řidičského průkazu, je vítána. Praxe v oboru realitního makléře je rovněž výhodou, nikoliv však podmínkou,” uvedla Kateřina Hrdličková z Kaktusu.

A na čem si v Kaktusu zakládají? “Zakládáme si na otevřeném a férovém jednání. Píchneme s realitami všem, kteří potřebují pomoci. Zajišťujeme nejen prodej a nákup nemovitostí, ale i návrhy rekonstrukcí, marketing nebo sjednání hypotéky. Pracujeme zkrátka jako tým, a proto hledáme týmového hráče,” dodala Hrdličková.

Pozice je vhodná pro ty, kteří chtějí pracovat na IČO a hledají časově flexibilní a dobře ohodnocenou práci.

“Ať už jste ostřílený profesionál s desítkami prodaných nemovitostí nebo student, který svou životní dráhu teprve hledá, ozvěte se nám. Třeba právě teď naše hledání končí,” vyzvala potenciální zájemce Kateřina Hrdličková a dodává potvrzenou pravdu, že skvělým makléřem se člověk nerodí.

“Chce to trpělivost, zodpovědnost, talent a hodně praxe. Nabízíme zázemí a podporu nejen v začátcích. Nováčky proškolíme a pokud odhalíme potenciál, pomůžeme vám dále růst. Dá to práci, ale odměnou je skvělý „job“, nabízející finanční i časovou nezávislost. Co víc si přát…”

Kaktus nabízí zájemcům o práci realitního makléře zázemí stabilní firmy, podporu profesionálního týmu, pravidelný přísun nemovitostí, proškolení a podporu v začátcích, zajímavé finanční ohodnocení, časovou flexibilitu, pravidelné vzdělávání a skvělou atmosféru v týmu.