SMEdigi – Program digitálního rozvoje malých a středních firem

Zapojte se do nového programu SMEdigi! Podrobnosti k tomuto programu najdete zde: http://další info zde: https://www.ms-ic.cz/programy/smedigi/

SMEdigi – podrobné info

S tématem souvisí dvě akce, zabývající se otázkami digitalizace a jejími praktickými aplikacemi:

  1. Konference Digitální transformace: „Příběh firem“, která se uskuteční ve středu 12. 6. 2019 v Ostravě.

Určená je především pro majitele, ředitele a top management firem.

Konference ukáže v základních krocích, jak postupovat v případě, že se firma rozhoduje o použití prvků digitalizace ve svých procesech, o jejich přínosech a požadavcích. Naši řečníci, kteří mají praktické zkušenosti v této oblasti, Vás provedou jednotlivými kroky a společně budete budovat digitalizovanou firmu.

Více informací o konferenci a PŘIHLÁŠKU naleznete na webových stránkách konference.

  1. Seminář Výroba a logistika bez papíru – RFID technologie pro řízení materiálových a informačních toků, který se uskuteční ve čtvrtek 20. 6. 2019 v Ostravě.

Tento seminář je vhodný pro všechny, kteří řeší otázku sledování výrobků, přepravních jednotek, materiálu, nástrojů apod. ve svých firmách. Ukazuje možnosti technologie RFID nejen v prostém označování a sledování, ale také v možnosti navedení dalších důležitých informací o dané jednotce. Popíše pozitiva RFID technologie, ale také její limity.

Jedná se o první z cyklu prakticky zaměřených seminářů a workshopů, které budou postupně přibližovat aktuální technologie a trendy související s digitalizací firemních procesů. Proto součástí tohoto semináře je i exkurze ve společnosti ADLER Czech a.s., kde Vám ukážeme využití nejen RFID technologií v praxi. Následovat bude také diskuse s ředitelem logistiky Martinem Řehořem o tom, jaké dopady má digitalizace firemních procesů na společnost z pohledu manažera.

Více informací o semináři a PŘIHLÁŠKU naleznete na webových stránkách Moravskoslezského inovačního centra Ostrava.