Slovinská společnost nabízí inovativní patentovaná elektronická zařízení pro akordeony, která napodobují živý zvuk dua, tria atd.

Slovinská společnost specializující se na elektroniku pro akordeony byla založena v roce 1995 a má téměř 100 letou rodinnou tradici ve výrobě akordeonů.

Integrované zařízení v akordeonu umožňuje hrát naživo všechny hudební žánry, ale pouze s jedinečnými patentovanými funkcemi lze snadno a zcela profesionálně napodobit zvuk dua, tria, kvinteta nebo ansámblu tak, aby akordeonista dokázal hrát stovky nástrojů a stal se tzv. „ one-man-band “. High-tech produkty a služby slovinské společnosti jsou vhodné pro všechny typy akustických akordeonů.

Kromě svých mnohozvučných systémů uvádí společnost na trh nový produkt, špičkový zvukový modul, který umožňuje přehrávat původní zvuky pro tradiční lidovou hudbu a také další hudební styly, např. folk, rock, jazz, pop atd. Umožňuje napodobit hru na přírodní nástroje a provádět aktualizace.

Slovinská společnost již působí na několika trzích EU (Chorvatsko, Itálie, Německo, Nizozemsko, Estonsko) a mimo EU (Rusko, Švýcarsko), ale chtěla by vstoupit na další trhy EU.

Další informace týkající se technických specifikací zařízení budou zúčastněným stranám poskytnuty až po podpisu smlouvy o mlčenlivosti z důvodu zachování důvěrnosti. Podrobné informace zde.

Bližší informace: Jan Skipala, Hana Simonová een@khkmsk.cz , 724 613 918, 602 429 609

Netýká se daná poptávka Vašeho oboru? Vyhledávejte další poptávky a nabídky v databázi největší světové sítě na podporu podnikání Enterprise Europe Network zde: https://khkmsk.cz/zahranicni-inzeraty/