Skončení pracovního poměru – Jak na problematické zaměstnance?

Potřebujete se vypořádat s problematickými zaměstnanci, kteří vám přerůstají přes hlavu? Jaké máte možnosti a jak problémům s nimi předcházet?

PRK Partners a Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje připravili seminář Skončení pracovního poměru, kde se dozvíte možnosti, které zákoník práce dává zaměstnavatelům při řešení problémů se zaměstnanci. Kromě samotného propuštění bude seminář zaměřen i na jiné způsoby řešení problémů, například na možnost snížit či nepřiznat zaměstnancům variabilní složky mzdy nebo možnost převedení zaměstnanců na jinou práci, respektive i na možnost prevence budoucích problémů, zejména prostřednictvím řádného hodnocení a odměňování zaměstnanců.

Účastníci by měli být seznámeni s nejčastějšími chybami, kterých by se měli vyvarovat při své personální praxi a tím zabránit možným sankcím ať již ze strany samotných zaměstnanců, tak i kontrolních orgánů. Velká část semináře bude založena na výkladu podle současné soudní judikatury, neboť samotný zákoník práce neobsahuje podrobnou úpravu.

Seminář se koná ve čtvrtek 6. prosince 2018. Vstup na tento seminář je zpoplatněn, registrovat se je možné do pátku 30. 11. 2018 na tomto odkaze: https://khkmsk.cz/registrace

Podrobnosti k semináři: Skončení pracovního poměru