Sakura Clinic se ve svých službách opírá o 20letou praxi v oboru čínské medicíny

Sakura Clinic s.r.o., členská firma Krajské hospodářské komory MSK, je centrum fyzického a duševního zdraví, kde se snoubí tradiční východní léčebné systémy s těmi moderními, západními.

V rozhovoru s jednatelkou společnosti Petrou Vachovou se dozvíte, čím konkrétně se na klinice zabývají a jaké novinky si pro vás na léto připravili.

Jaký druh služeb aktuálně klinika nabízí?

Nejdůležitější částí je pro nás Tradiční čínská medicína spojená s akupunkturou a specifickou bylinnou léčbou. Dále je to fyzioterapie, psychoterapie, účinné masáže a Bachovy květové terapie.

Je ve vašem oboru podnikání nějaký druh činnosti nebo služeb, které vás odlišují od ostatních?

Naše klinika se opírá o více než 20letou praxi v oboru čínské medicíny, ve které patříme mezi velmi úspěšné nestátní zdravotnické zařízení. Díky osobnímu přístupu a diagnostice se nám daří řešit například problémy s ekzémy, endometriózou, gynekologickými problémy, zažíváním čí pohybovým ústrojím a s mnoha dalšími problémy. Spojením s naší fyzioterapeutkou a psychoterapeutkou dovedeme daleko pečlivěji přistupovat ke každému konkrétnímu problému. Nedílnou součásti kliniky jsou odborné masáže, které mají funkci jak relaxační, tak léčebnou.

Je možné u vás využít benefity pro zaměstnance?

Ano, momentálně umožňujeme čerpání zaměstnaneckých fondů z FKSP a spolupracujeme se společnostmi Benefity, Benefit Plus, Edenred, Sodexo.

Plánujete v nejbližší době nějakou zajímavou akci nebo událost, na kterou byste mohli ostatní členy Komory pozvat, případně plánujete nějakou zásadní investici do rozvoje vaší kliniky?

Novinkou pro naše stávající i nové klienty je spuštění Klientské zóny, kde si mohou po registraci nově sami vytvořit on-line objednávky. Hlavní výhodou je možnost objednávek mimo naši pracovní dobu, tzn. o víkendech a večerech. Další výhodou je sbírání věrnostních bodů za absolvované procedury, které mohou následně použít jako slevu.

Letos jsme připravili pro zákazníky skvělou Letní akci se slevou 20 % na různé druhy masáží pod názvem: Nechte se unášet na vlnách relaxace. Akce bude probíhat v období od 1.6. do 31.8.2023. 

Leták se slevou na masáž
https://www.sakuraclinic.cz/