Ruská firma hledá obchodní partnery

Ruská Agrofirma Metallurg podnikající v oblasti efektivního využívání lesních zdrojů na jihu Nižního Novgorodu má v rámci expanze svých podnikatelských aktivit zájem o spolupráci s partnery z Evropské unie s  působností v oblasti surovin. Se zahraničními partnery by chtěli zástupci firmy jednat o výrobě palivových dřevěných pelet, kulinářského uhlí a dalších komodit. Hledají také partnery pro vývoz tvrzeného řeziva z Ruské federace do zemí Evropské unie.

Firma disponuje inženýrskou a výrobní infrastrukturou a hledá potenciální partnery se zkušenostmi v oboru, se zkušeností se spoluprácí se státními institucemi, schopné podílet se na úspěšné realizaci investičních projektů a obchodních aktivit. Vítány jsou také znalosti a zkušenosti s různými formami podpory inovativních projektů. Firma může využít dotace na podporu vývozu.

Předpokládá se dlouhodobá mezinárodní průmyslová spolupráce v rámci akreditace nebo společného podniku. Partnerem by měla být dále specializovaná společnost z EU se zkušenostmi v oblasti výroby a marketingu se znalostí podmínek na mezinárodním trhu a specifikami tohoto typu podnikání.

Více informací: Hana Simonová, Jan Skipala een@khkmsk.cz, 597 479 330