Revoluce v pronájmech – Kaktus reality Vám píchne

Členská firma KHK MSK Kaktus reality bude v srpnu letošního roku slavit 9 let na trhu. Firma, která získala titul Realitka roku 2023, se snaží změnit vnímání realitních makléřů a jejich unikátní služba, Kaktus nájem Plus, je exkluzivní na českém i slovenském trhu. Pronajímatelům garantuje proplacení nájmu a pokrytí škod až do výše 100 000 korun. Navíc zahrnuje právní a technickou asistenci 24/7.
Díky spolupráci s AXA Assistance nabízí bezpečné a bezstarostné pronajímání.

„Pokud klient chce pronajímat byt, ale obává se neplatičů a škod na majetku, vyřešíme to za něj díky pojištění nájmu a souhrnu asistenčních služeb. To ušetří majitelům nemovitostí starosti a nájemníkům jejich počáteční investice,“ vysvětluje jednatel Kamil Kůs.

V případě poruchy má pronajímatel povinnost zajistit svým nájemníkům co nejrychlejší opravu. „S pojištěním se nemusíte starat a máte jistotu, že bude jakýkoliv problém vyřešen. Asistence poskytuje pomoc 24 hodin denně, 365 dní v roce. Ať už vašemu nájemci na Štědrý den praskne potrubí nebo se porouchá spotřebič, asistenční služba vše vyřeší za Vás a vy si budete moci v lidu užít svátky,“ uvádí.

S nájmem Kaktus Plus Vám tato realitka najde prověřeného nájemce, se kterým uzavře pojistnou smlouvu. Jakmile se nájemce nastěhuje, garantují zaplacení nájemného včetně služeb a pro zajištění oprav zařídí technickou a právní asistenci. Taktéž mimo to poskytnou komplexní správu nemovitosti, která zahrnuje veškeré administrativní úkony spojené s tvorbou nových smluv a dodatků.

Realitní kancelář Kaktus reality tak chce ještě více usnadnit pronájmy nemovitostí a pomoci oběma stranám, aby dosáhly svých cílů.

Podrobnější informace získáte na www.kaktusreality.cz.