REAL SPEKTRUM, a.s., renomovaná realitní společnost s dlouholetou tradicí

Novou členskou firmou KHK MSK se stala realitní společnost REAL SPEKTRUM, a.s., která se od roku 1991 specializuje na prodej a pronájem všech druhů nemovitostí.

Se sídlem v Praze a hlavní kanceláří v Brně nabízí svým klientům široké spektrum služeb v oblasti komerčních i rezidenčních nemovitostí, včetně komplexního poradenství a právní podpory při transakcích s nemovitostmi. Zajišťují všechny formy prodeje, tedy nejen přímý prodej, ale i elektronické aukce, dražby, či výběrová řízení.

„Na trh s nemovitostmi jsme vstoupili již v roce 1991. Od té doby jsme se vypracovali na jednu z největších realitních společností u nás. Máme síť poboček po celé České republice a jsme partnerem významných developerů. Nabízíme pestré spektrum služeb, které pokrývá jak komerční, tak rezidenční nemovitosti. Víme ale, že každý segment trhu je odlišný. Proto jsme se rozdělili na dvě divize, Business a Residence, které fungují na principu specializovaných oddělení. Díky tomu jsme schopní našim klientům vždy nabídnout to nejlepší řešení, a to s ohledem na jejich individuální potřeby. I proto se k nám řada z nich s důvěrou vrací“, uvedl zakladatel společnosti František Kokna.