Řádné shromáždění členů – delegátů KHK MSK

Zástupci desítek členských firem se 10. dubna 2019 sešli na Řádném shromáždění členů – delegátů Krajské hospodářské komory MSK.

Na tomto shromáždění si zúčastnění vyslechli, jaké aktivity Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje během loňského roku podnikala a projednal se plán dalších aktivit a hospodaření pro letošní rok. Poté následovaly prezentace vybraných firem a závěr celé akce patřil divadelnímu představení ostravského Divadla ODVAZ, kteří přímo v Hotelu Vista předvedli vtipnou improvizační show na témata, která se vztahovala k problémům v podnikání.

Shromáždění delegátů svolává představenstvo KHK MSK nejméně jednou ročně. Příští Shromáždění bude volební, členové Shromáždění budou volit předsedu, místopředsedy a ostatní členy představenstva, dozorčí radu a delegáty na Sněm HK ČR.

Firmám, které se prezentovaly u stolků: breAd. & edible labels, Navínko, Sylvia Zmijová, JM družstvo Wybranetz a Tomáš Zmija, ještě jednou děkujeme za to, že se aktivně podílely na akci zpestřily tak její program!
Firmě breAd. & edible labels navíc děkujeme za prezentační perníčky s logem Krajské hospodářské komory MSK.

Výroční zpráva 2018