Pronikněte na trh Vietnamu, Laosu a Kambodži

Vietnam je zemí s mnoha exportními příležitostmi pro české vývozce. Stále se nachází ve fázi dynamického růstu a obchodním vztahům nahrává i dlouhodobě úspěšná spolupráce a dobré vztahy obou zemí. 

Sdružení Vietnam Union nabízí českým firmám možnost spolupráce na teritoriu Vietnamu (případně i Laosu a Kambodži) s obchodním zastoupením v uvedených státech, které jsou součástí velkého celku ASEAN. 

„Na místním trhu se úspěšně pohybuji od roku 2009 (ALTA, Se-Mi, CDT, TMC). V současné době jsou mojí hlavní činností dodávky strojního zařízení a dále možnosti transferu technologií. Tím je zaručena konkurenceschopnost oproti Číně, Koreji, Japonsku,“ uvádí Michal Pejcha z tohoto sdružení. 

Jejich obchodní zastoupení bude zahrnovat vyhledávání potenciálních zákazníků pro firmy s konkrétními požadavky, sjednání schůzek, následné hlídání obchodních případů, účasti na veletrzích a seminářích, zajištění výhodných víz do Vietnamu, ubytování a transfery.

Možnosti uplatnění českých exportérů jsou podle něj velmi široké. „Konkrétně se v současné době řeší dodávky důlní techniky, vše, co se týká chemie, čištění vod, technologické celky (ocelárny), odsolení, těžba a zpracování vzácných zemin, drtiče štěrku a podobně,“ upřesňuje.

V případě Vašeho zájmu o propojení se sdružením nám napište na: info@khkmsk.cz