Profit karta šetří dopravcům čas i peníze

Hospodářská komora poskytuje novou bezplatnou službu v podobě Profit karty, díky které se dopravci mohou do mýtného systému registrovat přímo na jednom z 15 kontaktních míst Hospodářské komory a rovnou si při registraci odnést palubní jednotku. Profit karta totiž nevyžaduje složité vyřizování bankovní záruky, navíc se ani za vystavení karty a její vedení neplatí. Tedy bez jakýchkoliv nákladů lze získat možnost hradit mýtné poplatky s fakturačním obdobím 15 nebo 30 dní a splatností faktur až 30 dní.

SNÍŽENÍ ZATÍŽENÍ „CASH FLOW“

UVOLNĚNÍ PROSTŘEDKŮ Z BANKOVNÍ ZÁRUKY

PLACENÍ JEN ZA SKUTEČNĚ UJETÉ KILOMETRY

Profit karta je určena pro všechny dopravce, kteří chtějí hradit poplatky spojené s českým mýtným systémem prostřednictvím faktury (jak v režimu placení předem – PRE-PAY, tak v režimu následného placení – POST-PAY) a pro ty, kteří budou chtít využívat systém benefitů od Hospodářské komory ČR, a to ve formě slev na všechna školení, kurzy a semináře, které Hospodářská komora pořádá.

Prostřednictvím Profit karty je možné také požádat o registraci do slovenského mýta.

Další informace, včetně toho, co je k vydání karty potřeba, najdete ZDE.

Profit kartu si můžete vyřídit v Krajské hospodářské komoře Moravskoslezského kraje, Výstavní 2224/8, Ostrava – Mariánské Hory v úředních hodinách.

PROFIT KARTA_leták