Přihlaste se do třináctého ročníku podnikatelských soutěží!

Už jen do konce června je možné se registrovat do podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku 2018 a Česká spořitelna Živnostník roku 2018.

Zviditelněte svou firmu v regionálním měřítku, a třeba i na celostátní úrovni!

Do soutěže se mohou přihlásit malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů. V roce 2017 tak učinilo 6 619 podnikatelů a živnostníků.

Krajská kola budou letos opět výjimečnou možností udělat si představu o místním podnikatelském prostředí, rozvíjet své podnikání a propojovat myšlenky. Proběhnou od 12. září do 18. října 2018. Nejlepší z každého kraje postoupí do celorepublikového finále, v němž bude udělena cena Vodafone Firma roku 2018 a Česká spořitelna Živnostník roku 2018. Vítězné firmy a živnostníci ze všech krajů se budou začátkem listopadu osobně prezentovat před odbornou porotou. Slavnostní vyhlášení proběhne v prosinci 2018 v Praze na Žofíně. Na žofínském galavečeru budou oceněni také celorepublikoví vítězové doprovodných kategorií Vodafone Odpovědná firma roku a Nejlepší Startup roku.

Zájemci o účast v soutěžích se mohou do 30. června registrovat zde. Podnikatelské subjekty mohou být do soutěží také nominovány třeba svými známými, kolegy, zaměstnanci nebo zákazníky.