Přihlaste se do třináctého ročníku podnikatelských soutěží!

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Už jen do konce června je možné se registrovat do podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku 2018 a Česká spořitelna Živnostník roku 2018.

Zviditelněte svou firmu v regionálním měřítku, a třeba i na celostátní úrovni!

Do soutěže se mohou přihlásit malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun a živnostníci, kteří jsou minimálně jeden rok vlastníky platného živnostenského listu nebo jiného oprávnění k podnikání dle právních předpisů. V roce 2017 tak učinilo 6 619 podnikatelů a živnostníků.

Krajská kola budou letos opět výjimečnou možností udělat si představu o místním podnikatelském prostředí, rozvíjet své podnikání a propojovat myšlenky. Proběhnou od 12. září do 18. října 2018. Nejlepší z každého kraje postoupí do celorepublikového finále, v němž bude udělena cena Vodafone Firma roku 2018 a Česká spořitelna Živnostník roku 2018. Vítězné firmy a živnostníci ze všech krajů se budou začátkem listopadu osobně prezentovat před odbornou porotou. Slavnostní vyhlášení proběhne v prosinci 2018 v Praze na Žofíně. Na žofínském galavečeru budou oceněni také celorepublikoví vítězové doprovodných kategorií Vodafone Odpovědná firma roku a Nejlepší Startup roku.

Zájemci o účast v soutěžích se mohou do 30. června registrovat zde. Podnikatelské subjekty mohou být do soutěží také nominovány třeba svými známými, kolegy, zaměstnanci nebo zákazníky.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.