Pracujete ve firmě inovativně? Nabízíte inovativní služby nebo produkt? Nenechte si ujít účast v soutěži Vizionáři 2022

Nejpozději do pátku 18. 11. 2022 je ještě možno zapojit se do soutěže s desetiletou tradicí Vizionáři 2022, kterou  pořádá sdružení CzechInno věnující se rozvoji a podpoře inovačních procesů ve firmách a poskytování informací z oblasti vědy, výzkumu a inovací.

Kromě dalších partnerů, jako jsou Ministerstvo průmyslu a obchodu, Technologická agentura ČR, portál BusinessInfo.cz, Komerční banka a další, je v něm zapojeno i Technologické centrum AV ČR, zastřešující mezinárodní síť na podporu podnikání Enterprise Europe Network.

Odborná porota složená z partnerů projektu, akademických a vědeckých institucí, státní správy a představitelů inovačního podnikání vybere z přihlášených inovativních projektů, produktů, služeb a jejich autorů vítězné projekty, které získají mimo titulu Vizionář 2022 (či jiného ocenění) i cennou mediální podporu. Výherci budou také zapojeni do unikátního systému na podporu inovací v ČR, získají i podporu rozvoje firmy pomocí služeb partnerů – poradenství a nové obchodní kontakty s novými obchodními příležitostmi. Dostanou příležitost lepšího uplatnění na trhu.

Přihlášení do projektu je jednoduché. Pokud máte či nabízíte zákazníkům jakoukoli vlastní inovaci, vyplníte a zašlete elektronicky jednoduchý registrační formulář. S podáním přihlášky je spojena povinnost úhrady účastnického poplatku ve výši 3 890 korun.

Přihlášky do Vizionářů 2022 je možné podávat do 18. listopadu 2022 prostřednictvím tohoto formuláře.

  • Více informací a registraci do projektu naleznete ZDE.

Zdroje: BusinessINFO.cz, Enterprise Europe Network