Polský výrobce profesionální vlasové kosmetiky hledá distributory

Polská firma se již od roku 2003 specializuje na výrobu a prodej profesionálních vlasových stylingových a ošetřovacích přípravků. Během výrobního procesu používá vlastní unikátní receptury založené na kombinaci kolagenu a keratinu a dalších složek (včetně organických).

Společnost dbá na výběr ekologických surovin – některé z nich mají certifikát Ecocert. Výrobky jsou určeny ženám i mužům a lze ji označit za unisex výrobky pro vlasovou péči a ošetřující  stylingové produkty.

V současné době vyrábí dvě značky/řady profesionální vlasové kosmetiky:
– exkluzivní řada (použití pokročilých technologií a exkluzivních ingrediencí)
– ekonomická řada (pro méně náročné zákazníky).

Nabídka zahrnuje jak pečující přípravky na vlasy, jako jsou šampony, kondicionéry, masky, peelingy na pokožku hlavy, tak produkty ze stylingové řady jako jsou pudry a laky na vlasy, které pomáhají dosáhnout požadovaného tvaru účesu.

Koncovými uživateli těchto produktů jsou nejčastěji profesionální kadeřnické salony, i když je lze s úspěchem používat i doma. Zákazníci se zájmem o domácí aplikaci této kosmetiky ji nejčastěji nakupují prostřednictvím internetového obchodu.

Firma si za dobu svého působení vybudovala silnou pozici na polském trhu a plánuje expanzi na zahraniční trhy. Navazuje proto kontakty s potenciálními distributory z jiných zemí a hledá české partnery pro středně a dlouhodobou obchodní spolupráci na základě smlouvy o distribučních službách.

Cílovými distributory mohou být:
– velkoobchody a maloobchody s kosmetickým a kadeřnickým zbožím
– kadeřnické salony (včetně pánských kadeřnictví a holičství)
– internetové obchody s kosmetikou.
Výhodou je zkušenost na trhu s kosmetickými a kadeřnickými výrobky.

Bližší informace: Hana Simonová, Jan Skipala, een@khkmsk.cz, 724 613 918, 602 429 609, 
Bližší specifikaci nabídky včetně fotodokumentacena tomto odkazu