Personalisté na workshopu zjistili, jak na efektivní nábor zaměstnanců

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Najít vhodného zaměstnance bývá pro firmy složitý problém. Jak si pomoci náborovými kampaněmi na sociálních sítích a v online světě poradil workshop s názvem HR v roce 2019: nepalte od boku, řešte nábor a využití kapacit efektivně. Ten 30. listopadu na ostravské Černé louce uspořádala Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje v rámci projektu INTERREG V-A SK-CZ, spolufinancovaného z Evropského fondu pro regionální rozvoj.

V prezentaci lektor odpovídal na otázky – jak stanovit cíle pro nábor, jak je měřit a vyhodnocovat pro sebe a pro vedení, proč je kariérní stránka tak důležitá, jak vyladit svou firemní prezentaci, co nesmí chybět na karierním rozcestníku nebo na stránce inzerátu.

V další části představil HR marketing jako cestu, jak být zapamatovatelní, zajímaví pro uchazeče a konkurenceschopní na trhu práce. Poradil, jak na HR marketing v online světě, jak spustit placenou kampaň na Facebooku a vyhodnotil možný dosah internetových reklam u zájemců o práci.

V druhé části následovala prezentace Infobodu – Kontaktního centra Česko-slovenské spolupráce. Tuto službu Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje provozuje od února letošního roku. Jde o aktivitu z projektu INTERREG V-A SK-CZ, kdy tento projekt má za cíl podporovat přeshraniční spolupráci a vytvoření komunikační sítě pro české a slovenské podnikatele.

Pozvánka

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.