Nová bezplatná aplikace pomůže firmám v kraji přilákat zákazníky

Pomoci firmám postiženým koronavirovou pandemií a rozhýbat ekonomickou situaci v Moravskoslezském kraji se snaží tvůrci nové aplikace Vyhrejto. Ta propojuje nové uživatele/zákazníky a firmy nebo podniky zábavnou formou v podobě soutěží.

„Jedná se o přímou formu reklamy, kdy si uživatel vyhledá firmu a ne naopak, jako u běžné reklamy a propagací. Do soutěží se vkládají ceny – služby nebo předměty, které slouží jako spojení mezi firmou a zákazníky. Většina výherců při výběru výhry s sebou přivedou svou rodinu nebo blízké přátele, kteří si s velkou pravděpodobností zakoupí jiný produkt nebo službu. Tím se hodnota vložených cen do soutěží vrací zpátky,“ popisuje autor aplikace Richard Hruška a dodává, že uživatel si z možností firem a podniků, se kterými může soutěžit, vybírá pouze ty, které ho v aplikaci zajímají. „Tím firma dostane velkou možnost ke své prezentaci a dochází k cílené reklamě, kdy si uživatel vybírá firmu.“

Výhodou reklamní kampaně Vyhrejto je velká pravděpodobnost nových zákazníků, budování firemní značky, především u mladé generace zákazníků nebo přímé cílení a oslovení, kdy zákazník vyhledává přímo firmu. „Podniky se o nic nebudou muset starat, všechno zpracujeme za ně. Dalšími výhodami jsou výstupní data oblíbenosti, sdělení aktuálních informací ve formě videa, možnost průzkumu formou kvízu a zejména udržování kontaktu se zákazníkem, což je v této době velmi přínosné,“ vyjmenovává Richard Hruška.

Aplikace funguje na principu spotřebitelských soutěží a dokáže tak oslovit budoucí zákazníky zábavnou formou. Firmy a podniky si předem určí, za jakých podmínek budou soutěže probíhat a co bude předmětem soutěží. „Aplikace poskytuje velký prostor pro cílenou reklamu, kde si uživatel vybírá podnik, jenž ho zajímá nebo osloví v podobě produktů a služeb podniku, reklamního videa, odkazu na stránky podniku a podobně,“ říká Richard Hruška.

Využít aplikaci mohou podniky menší a střední velikosti (kavárny, restaurace, kadeřnictví, kosmetika, sportoviště, solária, zážitkové atrakce, wellness…)

Spuštění aplikace je naplánováno na období po rozvolnění vládních opatření, v tuto chvíli je možné přihlásit se tvůrcům aplikace k připojení se na zkoušku zdarma.

Cenová nabídka:

Kampaň SOUTĚŽÍ – 0 Kč

– Uživateli se zobrazí pohyblivé obrázky, popis společnosti, vložené ceny a popis produktu, webové stránky a přehraje se mu reklamní video

– Na konci kampaně získáte data oblíbenosti a zobrazení počtu uživatelů

kampaň FIREMNÍ KVÍZ – 0 Kč

– Uživateli se zobrazí pohyblivé obrázky, popis společnosti, vložené ceny a popis produktu, webové stránky a přehraje se mu reklamní video

– Pokládáte uživatelům otázky, na které dostanete odpověď

– Na konci kampaně obdržíte podrobná data, jak uživatelé odpovídali na otázky

 

Kontakt:

Richard Hruška, tel.: +420 733 647 118, e-mail: richard.hruska@vyhrejto.cz; www.vyhrejto.cz

Prezentace Vyhrejto