Německá společnost hledá subdodavatele interiérového dřeva

Středně velká řemeslná společnost se sídlem v Sasku v současné době zaměstnává 14 lidí a specializuje se na vybavení interiérů pro muzea a galerie. Společnost hledá subdodavatele, jsou požadovány zkušenosti s používáním CNC výroby a zdatnost používání CAD softwaru.
Rozsah služeb sahá od výstavní a veletržní výstavby až po vysoce kvalitní vnitřní vybavení budov. Německá společnost má bohaté zkušenosti s přeshraničními obchodními transakcemi a již úspěšně dokončila renomované projekty, například ve Švýcarsku nebo Norsku.
Spolupráce v rámci subdodavatelského partnerství by měla fungovat takto: plány projektů poskytne německé truhlářství – výroba kompletních souprav bude provedena subdodavatelem. V ideálním případě by měl subdodavatel také samostatně sestavit nebo částečně sestavit vyrobené soupravy v prostorách klienta.

Další informace týkající se technických specifikací zařízení budou zúčastněným stranám poskytnuty až po podpisu smlouvy o mlčenlivosti z důvodu zachování důvěrnosti. Podrobné informace zde.

Bližší informace: Jan Skipala, Hana Simonová een@khkmsk.cz , 724 613 918, 602 429 609

Netýká se daná poptávka Vašeho oboru? Vyhledávejte další poptávky a nabídky v databázi největší světové sítě na podporu podnikání Enterprise Europe Network zde: https://khkmsk.cz/zahranicni-inzeraty/