Nabídky a poptávky zahraničních firem

Vybrali jsme pro vás několik zajímavých zahraničních nabídek ke spolupráci. Oslovila vás některá z nich? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi sdělíme bližší informace a pomůžeme vám s kontaktováním potenciálního zahraničního partnera.
Kontakt: Hana Simonová, Lucie Kališová, een@khkmsk.cz, 724 613 918, 724 873 144

 

Chorvatská společnost má zájem o spolupráci s evropskými firmami, které poptávají služby likvidace textilního odpadu (ev. č. BOHR20230104020)

Společnost se sídlem v Záhřebu hledá firmy z EU, které potřebují zlikvidovat svůj textilní odpad. Firma má zájem pouze o nezávadný textilní odpad (Basel code 04 02 09, 04 02 10, 04 02 21, 04 02 22). Firemní kapacita činí 20-25 tun denně. Pro účely snadnějšího skladování je vhodnější, aby byl textilní odpad slisován. Cena se odvíjí od počtu kilogramů vyhozeného odpadu. Textilní odpad představuje velký problém pro životní prostředí. Tato firma se jej snaží nejen bezpečně a chytře likvidovat, ale následně i znovu využít.

Společnost by ráda uzavřela smlouvu s firmou či několika menšími firmami, které by dokázaly zajistit dostatečné množství textilního odpadu ve sjednaném termínu.  

 

Polská společnost shání distributory nábytku z masivu a nabízí výrobní a subdodavatelské služby (ev. č. BOPL20221213025)

Polský podnik s více než 30 lety zkušeností se specializuje na výrobu nábytku z masivu (olše/borovice). Portfolio zahrnuje širokou škálu produktů pro vybavení kanceláří, hotelových pokojů, obývacích pokojů, jídelen, ložnic a dalších obytných prostor. V současné době je nábytek k dispozici na e-shopu i v kamenných prodejnách obchodních partnerů v Polsku. Kromě výroby pro tuzemský trh firma vyrábí nábytek pro tři německé firmy, s nimiž několik let spolupracuje.

V současné době má společnost volné výrobní kapacity a má zájem navázat dlouhodobou spolupráci se spolehlivými partnery. Kromě nabízeného standardního nábytku dokáže firma vyrobit i nábytek dle návrhů nebo technických požadavků zadavatelů (výroba alespoň 15 kusů). Společnost má zájem o spolupráci s distributory, kteří chtějí rozšířit své portfolio o nábytek z masivu (olše nebo borovice). Společnost rovněž nabízí své odborné znalosti při výrobě dřevěného nábytku (olše, dřevo, překližka) dle návrhů a technické dokumentace partnerů. V takovém případě se předpokládá uzavření dohody o výrobě a subdodávkách. Vyřízení jedné objednávky trvá přibližně 6 týdnů.

Hlavní výhody:

  • společnost neustále investuje do technologického rozvoje.
  • výrobu špičkového nábytku z masivu umožňují moderní stroje včetně dvou nových CNC strojů.
  • dochvilnost a bohaté zkušenosti s výrobou nábytku pro polský a evropský trh
  • spolupráce s mladými designéry
  • společnost má velkou zastřešenou výrobní plochu o velikosti zhruba 2 500 m² a k dispozici 45-50 zaměstnanců starajících se o dynamickou výrobu.

 

Italská společnost specializující se na výrobu nátěrových hmot pro oblast stavebnictví hledá obchodní zástupce (ev. č. BOIT20230104022)

Italská společnost založená v r. 1995, která se specializuje výrobu nátěrových hmot pro oblast stavebnictví a restaurování, hydroizolačních tmelů a pryskyřic na podlahy usiluje o navázání dlouhodobého partnerství prostřednictvím dohod o zastoupení. Aktuálně své produkty nabízí pouze na domácím trhu. Společnost vyrábí speciální pryskyřice na podlahy, včetně podlah do koupelen, kuchyní a vlhkých místností, ale i na stolové desky a nábytek. Všechny produkty jsou šetrné k životnímu prostředí. Nabízené dekorativní a ekologické barvy (dostupné ve všech barvách) jsou vhodné pro stěny i podlahy.

Společnost má k dispozici dostatečné zdroje na to, aby expandovala na zahraniční trhy. Proto nyní hledá obchodní zástupce, kteří ji pomohou vstoupit do nových oblastí a prodat zboží do obchodů nejen pro kutily a domácí potřeby, ale i profesionálním restaurátorům.

Hlavní výhody:

  • produkty šetrné k životnímu prostředí s vysokou kvalitou
  • všechny výrobky jsou snadno čistitelné a udržovatelné
  • podlahy z pryskyřice je možné umývat stejným způsobem jako parkety
  • tento typ podlah se při využití v domácnosti snadno udržuje po dobu až pěti let