Nabídky a poptávky zahraničních firem

Vybrali jsme pro vás několik zajímavých zahraničních nabídek ke spolupráci. Oslovila vás některá z nich? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi sdělíme bližší informace a pomůžeme vám s kontaktováním potenciálního zahraničního partnera.
Kontakt: Hana Simonová, Jan Skipala, een@khkmsk.cz, 597 479 330, 724 613 918 

Dánská start-upová firma hledá výrobce malých panenek a hraček (ev. č. BRDK20221123003)

Dánská firma přichází na trh se záměrem vyvíjet, navrhovat a prodávat (online i v maloobchodní síti) malé panenky a další drobné hračky, hledá proto výrobce těchto produktů. Počáteční plán počítá s výrobou 1000 kusů od každého druhu výrobku.

Společnost dodá výrobci přesnou specifikaci materiálu, barvy, velikostí atd., ale zároveň chce být i flexibilní, co se týče možných variant použití materiálu, šití a barvy, takže diskusi s výrobcem tak, aby společně došli k nejlepšímu možnému řešení. V ideálním případě vybraný obchodní partner dodá ještě před spuštěním celkové výroby prototyp každého výrobku. Měl by také splňovat podmíny, které jsou pro hračky v EU požadovány.

Dánský partner počítá s návštěvou svého obchodního partnera ještě před zahájením hromadné výroby.

Přiložené fotografie jsou pouze ilustrativní a ukazují o jaký trhu výrobků se zhruba jedná.

Hledaný obchodní partner by měl být nakloněn inovativním postupům, mít smysl pro dodržení kvality výroby a zájem o navázání trvalých a dlouhodobých obchodních vztahů, společný vývoj nových produktů a vytvoření oboustranně výhodné dlouhodobé spolupráce. Měl by mít také zkušenosti s šitím malých hraček nebo podobných produktů malých rozměrů (polštářky atd.).
Zkušenosti s exportem jsou vítány a klíčový personál musí být schopen komunikovat v angličtině.

Francouzská společnost nabízí výrobcům inovativních a udržitelných hraček pro děti spolupráci na základě smlouvy o obchodním zastoupení (ev. č. BRFR20221122018)

Francouzská obchodní firma specializující se na propagaci a distribuci inovativních a udržitelných hraček pro děti se snaží rozšířit své portfolio, proto nabízí firmám, které mají zájem o rozšíření svých aktivit do Francie, dlouhodobou spolupráci na základě smlouvy o obchodním zastoupení nebo distribuční smlouvy. 

Tato společnost je na francouzském trhu dlouhodobě velmi dobře zavedená. Její výhodou je mnohaleté know-how, solidní znalost potřebných předpisů a legislativy i bohatá zkušenost a znalost obchodních praktik, které směřují k vytváření hodnoty a podstatnému růstu prodeje. Ve Francii již zastupuje přední výrobce „zelených“ hraček z EU. Má také zavedenou prodejní strukturu, která jí umožňuje propagovat a distribuovat produkty partnerů na francouzském trhu. Plně se věnuje vývoji a správě přímých i nepřímých prodejních kanálů pro dodavatele. Podniká plně v souladu s mezinárodními standardy a obchodní etikou.

Kromě širokého funkčního pokrytí úzce spolupracuje s inovativními sektory, které mají společné dva aspekty: chtějí být „eco-friendly“ a vyrábí udržitelné produkty. Firma trvá na respektování norem a mezinárodních předpisů.

Turecká společnost specializující se na navrhování a výrobu šperků hledá obchodní zástupce  spolupracující na základě distribuční nebo marketingové smlouvy (ev. č.BOTR20221118010)

Firma založená v Burse vyrábí stříbrné a zlaté šperky vlastní značky, jako jsou prsteny, náušnice, náramky, přívěsky atd. a nabízí tak širokou škálu výrobků různých stylů vyrobených jak ručně, tak i strojově.

Společnost má vlastní ateliér s odléváním, výrobou, leštěním a montáží šperků. V nabídce má také široké spektrum šperků s inovativním designem navrhnutých v počítačovém programu Jewelcad (Matrix gemvision) nebo ručně vyráběných. V nabídce jsou výrobky ze zlata 18karátového, 14 karátového růžového, bílého, ze stříbra atd., výrobky s originálními a autentickými drahými drahokamy a diamanty a jiné.Dobře zavedená německá obchodní společnost hledá evropské výrobce elektronického spotřebního zboží, malých domácích spotřebičů a domácích potřeb (ev. č. BRDE20220518002)

Německá obchodní společnost je dovozcem nepotravinářského zboží a mezi jejími zákazníky jsou velké evropské obchodní řetězce. Společnost se specializuje na elektronické spotřební zboží pro kuchyně, domácnost, osobní péči a zábavu. V současné době se většina těchto produktů vyrábí v Asii. Z důvodů udržitelnosti a diverzifikace dodavatelských řetězců by společnost v rámci zavedeného produktového portfolia ráda rozšířila kontakty na evropské výrobce.

Nabízí spolupráci na základě dodavatelských smluv a má obzvlášť zájem o produkty se zaměřením na aspekty udržitelnosti.

Dodavatelské řetězce by měly být jasně vysledovatelné. Dodavatelé by měli být schopni zajistit větší množství dodávek – zkušební objednávky začínají minimálně na 5000 kusech, běžné smlouvy by sestávaly z 5-6 místné objednávky.


Německý velkoobchod s chovatelskými potřebami hledá nového dodavatele škrabadel pro kočky a dalších výrobků pro domácí mazlíčky
(ev. č. BRDE20220504005)

Německá obchodní společnost se etablovala jako přední velkoobchod s chovatelskými potřebami v Evropě. Nabízejí široký sortiment chovatelských potřeb. Aby rozšířili svou dodavatelskou síť v Evropě, hledají nového dodavatele škrabadel pro kočky. Německá společnost má zájem o uzavření dodavatelské smlouvy nebo smlouvy o výrobě.

Německý velkoobchod, který byl založen v roce 1974, je dnes evropským lídrem na trhu s chovatelskými potřebami a poskytuje asi 6 500 druhů produktů pro psy, kočky, ptáky, malá zvířata a plazy více než 8 500 maloobchodníkům a vyváží do 88 zemí.

Kompletní logistické služby a podpora jsou zajišťovány z jejich centrály v severním Německu. Společnost nakupuje většinu svého sortimentu přímo a v celých kontejnerech od dlouholetých dodavatelů z Dálného východu. Kromě toho pravidelně nakupují zboží v Evropě a dalších zemích světa. Pro zvýšení podílu nákupu zboží, které je „vyrobeno v Evropě“, v současnosti hledají nového evropského dodavatele škrabadel. Obvykle je škrabadlo volně stojící, má dřevěný sloupek, omotaný sisalem a nahoře odpočívadlo pro kočku.

Jelikož se tyto sloupky používají v interiéru, měly by svým designem a kvalitou zapadnout do obývacích pokojů. Vzhledem k tomu, že bezpečnost zvířete je prioritou, musí být sloupek stabilní a bez vad materiálu tak, aby se zvíře nemohlo zranit. Ze stejného důvodu je třeba vyhnout se dlouhým nebo elastickým popruhům. Firma ročně prodá až 10.000 kusů škrabadel jednoho designu.

Firma má zájem o dlouhodobé partnerství s uzavřením výrobní smlouvy. Nový dodavatel by se měl zavázat k vysokým standardům kvality výroby, zejména při volbě dřeva, ale také při montáži všech různých materiálů dohromady.

Kromě toho je společnost také ochotna podpořit nového partnera poskytnutím dalších materiálů jako je sisal nebo plyš, které jsou obvykle dováženy z Číny.

Kromě poptávky po škrabadlech pro kočky má společnost zájem o nákup dalších dřevěných potřeb pro domácí mazlíčky, jako jsou ptačí krmítka, hnízda, boudy pro psy, králíkárny a dřevěné hračky pro domácí mazlíčky.

Francouzská nákupčí firma hledá evropského výrobce kovových noh pro stoly a nábytek spolupracujícího na základě výrobní, subdodavatelské nebo dodavatelské smlouvy (ev. č. BRFR20220405015)

Tato dodavatelská společnost byla svým klientem pověřena k tomu, aby našla nové, spolehlivé, dlouhodobé subdodavatele – výrobce kovových noh ke stolům.

Potenciální partner by měl být schopen pokrýt následující výrobní procesy: řezání, ohýbání, vrtání, lisování, lakování oceli. Musí být také schopen vyrobit podle výkresové dokumentace požadovaný produkt a dodávat výrobky ve vysokých objemech.

Francouzská společnost pomůže jak subdodavatelům, tak kupujícím dohodnout se na výrobní smlouvě, prodiskutovat jejich požadavky a bude sledovat vývoj produktu. S myšlenkou navázat dlouhodobé partnerství s výrobci z EU se firma pokusí zajistit subdodavatelské nebo dodavatelské smlouvy na pravidelné bázi.


Polská společnost, která se specializuje na software, IOT, CBR a telekomunikace, hledá nezávislé pracovníky a malé podniky poskytující IT služby (ev. č. BRPL20220707018)

Polská firma, která je poskytovatelem IT služeb pro veřejné a obchodní instituce a má status výzkumného a vývojového centra, hledá nezávislé pracovníky a malé firmy, které poskytují IT řešení. Preferovaným typem spolupráce je smlouva o outsourcingu, smlouva o poskytování služeb a subdodávkách.

Jedná se o nového technologického operátora – inovativní společnost komercializující výzkumné a vědecké projekty, která dále poskytuje služby v oblasti ekonomického a obchodního poradenství a návrhu IT systémů. Má za sebou řadu projektů na podporu rozvoje informační společnosti, a to jak pro instituce veřejného sektoru, tak pro podniky. Se získanými znalostmi a zkušenostmi začali nabízet návrh a správu informačních systémů.

Jedním z největších úspěchů v této oblasti je vývoj autorského softwaru pro podporu plánování firemních zdrojů – extrémně funkční ERP systém, který lze používat na jakémkoli počítači nebo mobilním zařízení. V roce 2012 společnost rozšířila tým o skupinu odborníků a založila oddělení výzkumu a vývoje, které se v současnosti zaměřuje na tři oblasti: biotechnologie, ICT a programování. Díky kompetenci a zkušenostem společnost již komercializovala mnoho projektů a neustále vyvíjí nové. Společnost nabízí spolupráci v oblasti profesionálních softwarových služeb, hardwarových služeb, kompletních řešení v oblasti internetu věcí IOT.

Firma již několik let intenzivně rozvíjí své oddělení výzkumu a vývoje, které je základnou pro inovace – aktivity v něm jsou zaměřeny na rozvoj ICT a IoT. Prostřednictvím oddělení R&D získává společnost finanční prostředky na vědecký výzkum a vývoj obchodních procesů a produktů. Veškeré firemní projekty realizují špičkoví IT specialisté – vývojáři a architekti řešení se znalostmi IT inženýrství – a dále obchodní analytici a projektoví manažeři, kteří mají dlouholeté zkušenosti v technických oborech, odpovídající kvalifikaci a certifikáty.

Portugalský výrobce řady zdravých, organických, přírodních a udržitelných potravinářských produktů  hledá distributory a/nebo obchodní zástupce na evropském trhu (ev. č. BRPT20221121008)

Společnost sídlí v regionu Centre v Portugalsku a je výrobcem zdravých a 100% přírodních produktů. Nabízí bezpečné a udržitelné bio potraviny, jako jsou ovocné a zeleninové přesnídávky, zdravé kuličky a tyčinky, suchá předpřipravená jídla, suché polévky a další dehydrované produkty. Vyvíjejí produkty pro potravinářský průmysl, jako jsou ovocné a bezlepkové zeleninové prášky; veganské a organické produkty.

Firma má zájem poskytovat svým zákazníkům nové zdravé a udržitelné produkty, které stále nejsou v některých zemích snadno dostupné a je proto otevřena navázání dlouhodobé obchodní spolupráce.

Litevská společnost, která vyvíjí a vyrábí produkty péče o pleť, hledá obchodní partnery (ev. č. BOLT20221108001)

Litevská společnost působící v kosmetickém a zdravotnickém průmyslu vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní, účinné a bezpečné produkty péče o pleť. Pro svou produkci hledá obchodní partnery k dlouhodobé spolupráci na základě smlouvy o distribučních službách.

Firma sídlí v Litvě, ale působí i Lotyšsku a soustředí se na oblast krásy a zdraví. Může se opřít o své mnohaleté zkušenosti v oblasti vědy a inovací, protože se specializuje na produkty pro krásu a zdraví již více než 13 let.

Za jejich klinikou stojí celá řada renomovaných lékařů a specialistů na péči o pleť. Tým odborníků využívá mimořádně silné know-how v oboru.

Hlavní produktové kategorie jsou:

– Produkty péče o pleť pro domácí péči (masky, čisticí přípravky, tonery, séra pro ženy a muže);

– Výrobky péče o pleť pro salony (modelovací masky);

– Doplňky stravy (na pleť, vlasy, nehty).

Cílem společnosti je vytvářet vysoce kvalitní, účinné a bezpečné produkty. Nepoužívá nebezpečné přísady, vždy myslí na udržitelnost, zdraví a bezpečnost. Jejich produkty jsou již ověřeny tisíci spotřebitelů. Společnost se snaží více expandovat do zahraničí, a proto hledá exportní partnery z celého světa.

Potenciálními obchodními partnery mohou být: distributoři, maloobchodníci, obchody s potravinami, lékárenské řetězce, obchody se zdravou výživou a kosmetikou, kliniky atd.

Firma se snaží vyvážet produkty pod svou vlastní značkou, ale mohou být nabízeny i produkty pod soukromou značkou. Společnost nabízí spolupráci na základě smlouvy o distribučních službách.