Moravskoslezský kraj spustil tzv. Bruselskou linku

Dovolujeme si Vás informovat o aktuálně spuštěném provozu informační kanceláře Moravskoslezského kraje tzv. Bruselské lince, kde budou poskytovány bezplatně informační a konzultační služby v rámci podpory projektů z komunitárních programů a dalších evropských zdrojů.

Bruselská linka je kontaktní centrum hrazené Moravskoslezským krajem, v němž se dozvíte o možnostech financování vašich záměrů z centrálně řízených programů Evropské unie, zejména tzv. komunitárních programů. Komunitární programy nabízí příspěvky ve výši 40 – 75 % (výjimečně i 100 %) na financování projektů z oblasti vzdělávání, vědy, výzkumu a inovací, životního prostředí, dopravy, kultury, síťování a další. Patří mezi ně například program pro výzkum a inovace Horizont, program pro zahraniční mobilitu Erasmus+ nebo program na podporu malých a středních podniků COSME.

Tato služba je bezplatná a je určena městům a obcím, sdružením, příspěvkovým a neziskovým organizacím i firmám z Moravskoslezského kraje, kteří jsou potenciálními příjemci těchto programů.

 

Kontakt:

Bruselská linka – kontaktní centrum

Vítkovická 15, 702 00, Ostrava

(kontaktní centrum najdete v bývalé ředitelské vile v areálu Hlubina v Dolních Vítkovicích v Ostravě)

Své záměry a projekty s námi můžete konzultovat osobněmailem, nebo telefonicky.

tel.: +420 739 503 377

e-mail: dotaz@bruselskalinka.cz

www.bruselskalinka.cz

 

Provozní doba kontaktního centra:

Po 7:30-17:00

St 7:30-16:00

Čt 13:00-16:00