Minefi: Pomáháme Vašemu majetku lépe pracovat

Novou členskou firmou Krajské hospodářské komory MSK se stala společnost Minefi. zabývající se investičním poradenstvím, vzniklým na základě bohatých zkušeností z privátního bankovnictví velkých bank.

Společnost představil její zástupce Michal Němec:

“Pomáháme Vašemu majetku lépe pracovat. Úspěšně spravujeme peníze movitých rodin, profesionálních sportovců, ale také významných firem, obcí a nadací. Jsme hrdí na to, že Vám můžeme poskytnout bezkonkurenční investiční poradenství, založené na důkazech.

Netajíme se svými výsledky a rádi Vás seznámíme se způsobem naší práce. Věříme, že důvěra se dá zklamat pouze jednou a proto stavíme vztah s klienty na první místo. Na tom druhém máme Vaši spokojenost a protože se nezávislému poradenství věnujeme již šest let, můžeme naše tvrzení podložit také skvělými čísly a referencemi.

Víme, že vybudovat bohatství vyžaduje nejen tvrdou dřinu, ale také spoustu času, disciplíny a správných rozhodnutí. Jsme tým profesionálů, který Vás s nadšením inspiruje k tomu, abyste svých cílů dosáhli – ve všech aspektech života. Bez ohledu na to, kde se na své cestě nacházíte. Rádi poskytneme své vzdělání, informace a vedení, aby byla právě ta Vaše cesta plná radosti a úspěchu.

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si nezávaznou osobní schůzku, třeba u Vás, nebo v naší krásné kanceláři v Ostravě-Porubě.”

Kontakt: 

Michal Němec, privátní investiční poradce, email: nemec@minefi.cz; mobil: +420 608 362 986

kancelář Ostrava: Francouzská 6167/5, 708 00 Ostrava – Poruba

web: www.minefi.cz