Mgr. Jindřich Kaněra nabízí komplexní dotační poradenství v oblasti energií, výzkumu a vývoje či vzdělávání

Zpracování žádosti o dotaci včetně administrace, dotační monitoring. Nový člen Krajské hospodářské komory MSK Jindřich Kaněra se v oblasti dotačního poradenství, zahrnující vyhledávání vhodných dotačních titulů, přípravu žádostí a administraci schválených projektů, pohybuje od roku 2009.

 

„Pro své klienty jsme na začátku vyhledávali dotační tituly výhradně na vzdělávání zaměstnanců. Na základě poptávky klientů jsme rozšířili portfolio našich služeb o tituly zaměřené na nákup technologií, strojů, hardware, software, fotovoltaiky, elektromobilů a dále také o dotační tituly zaměřené na sociální sféru, dětské skupiny, cestovní ruch, výzkumné projekty či opravy nemovitostí,“ popisuje Jindřich Kaněra.

Jeho firma na základě požadavků klienta vyhledává vhodný dotační titul a dle konkrétní potřeby přiřadí vhodné projektové manažery, kteří mají největší zkušenosti v oblasti daného dotačního titulu.

„Klientům připravuji projekty na klíč, jsem schopen jim zajistit posudkáře, projektanty, vzdělávací či stavební firmy atd. Pro naše zákazníky jsme již zajistili dotace přesahující částku 200 mil. Kč. V realizaci a administraci jsme měli schválené projekty s rozpočtem přesahující 300 mil. Kč,“ dodává.

Více informací najdete na webu: https://www.dotace-kanera.cz/ nebo zde: linkedin.com/in/jindřich-kaněra-36422757