Mezi členy Krajské hospodářské komory MSK se v druhé půlce roku přidalo 16 nových firem

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje navázala v druhé polovině letošního roku spolupráci hned s 16 novými firmami.

Oborové zaměření nově přijatých členských firem je opravdu pestré. Zahrnuje investiční poradenství společnosti MINEFI, s.r.o.; firmu Hon – Okna, Dveře, s. r. o., která již od roku 1924 udržuje rodinnou tradici stolařské výroby; Naturprodukt CZ/SK spol. s r. o. s originálními doplňky stravy, sirupy a potravinami. Firma MoraviaLab s.r.o. vyrábí automatizované vertikální pěstební systémy pro microgreens a automatizované hydroponické systémy pro produkci bylin, zeleniny a ovoce.
Přibyli i VP BASTRO s. r. o., strojírenská firma navazující na tradici společnosti založené roku 1952,  Aneta Nevlingerová s An.ywhere, nabízející originální čelenky nejen na sport, ale i další oděvní doplňky. Přidali se i Sciurus Tea Trade s.r.o. provozující Dobrou čajovnu Náročného pijáka Ostrava; Včelín s. r. o. a jejich ochucený i neochucený med a včelí produkty; <beat>app, s.r.o. nabízející online software Qvamp pro event management.

Novými členy jsou i Edita Zdražil Golová, výrobce přírodní kosmetiky z Beskyd; DIGIZEE s. r. o. poskytující komplexní poradenství v energetice; Dominik Walder a jeho společnost Walder.tech, dynamický startup mladých nadšených techniků.

Dalšími jsou R. Charde s.r.o. provozující síť kaváren Cokafe s výběrovou kávou a pečivem s kvasem; Foresight Cyber s.r.o. zajišťující kybernetickou bezpečnost a její služby a H2 World Health & Beauty Company s.r.o., světový lídr a průkopník na poli vodíkových technologií pro zdravotnictví, lázeňství, wellness a krásu, zemědělství a chovatelství.

Noví členové se těm stávajícím mají možnost představit na Business marketu, který se koná 26. září 2023 od 14 hod. v kinobaru Etáž v Dolní oblasti Vítkovice. Právě díky této akci se členy stalo z 16 nováčků celkem 5 firem. Z nich tam své výrobky ve stáncích představí An.ywhere, Walder.tech, Cokafe a Dobrá čajovna Náročného pijáka Ostrava, ostatní své produkty a služby zpropagují formou prezentace v kinobaru Etáž.

Těšíme se na spolupráci! 😊

Přihláška za člena HK ČR

Výhody členství v Hospodářské komoře

Výhody členství v KHK MSK