Pomozte vytvořit krizový jízdní řád veřejné dopravy!

Na základě prohlášení náměstka hejtmana kraje MSK prosíme o spolupráci při tvorbě krizových jízdních řádů veřejné dopravy.

“Pro některé podniky může být současný krizový provoz nedostatečný a bude ho potřeba doplnit o další spoje, které umožní dostat se do práce i dalším Vašim zaměstnancům a také zabezpečit provozy Vašich společností. Bohužel však v dnešní situaci nemáme kvůli zamezení nástupu předními dveřmi přehled o počtech přepravených cestujících, stejně tak nemáme jednotný přehled o stupni provozu všech firem, a tedy potřebách přepravy Vašich zaměstnanců.
Dovolujeme si Vás proto požádat o názory, sdělení Vašich potřeb či jen náměty na to, jakým způsobem máme jízdní řády ještě upravit. Jsme připraveni operativně jednotlivé linky doplňovat či měnit. Vaše připomínky zasílejte prosím prioritně na info@kodis.cz. Každému podnětu bude věnována pozornost. Dovoluji si Vás požádat rovněž o distribuci informací mezi zaměstnance,” uvedl náměstek moravskoslezského hejtmana pro dopravu Jakub Unucka.

Prohlášení hejtmana kraje v plném znění – ZDE.