Krajská hospodářská komora má nový web

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje počátkem listopadu spustila nové webové stránky. Doména www.khkmsk.cz zůstala stejná, změnila se grafická podoba stránek a přibyly nové kategorie.

Záměrem je poskytnout veřejnosti aktuální informace přehledněji a rozčleněné v logické struktuře tak, aby byly co nejsnáze dohledatelné. Vzhled se přizpůsobil současným trendům, samozřejmostí je responsivní design pro mobilní telefony a tablety. „Nový vzhled stránek pomohl zatraktivnit nabídku služeb hospodářské komory. Více zviditelníme prezentace členských firem, novinkou je kategorie Členové členům, kde umožníme našim firmám představit se ostatním a vzájemně si nabízet zvýhodněné služby nebo výrobky,“ nastiňuje změny ředitelka Krajské hospodářské komory MSK Natálie Šitavancová.

Spolu s novou webovou stránkou se chystá i redesign newsletteru, který KHK MSK rozesílá svým odběratelům. Obsah, tedy informace o novinkách, chystaných akcích a zahraniční inzerce, zůstává bez podstatných změn, odběratelům ale přijde „v novém kabátě“.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.