Krajská hospodářská komora má nový web

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje počátkem listopadu spustila nové webové stránky. Doména www.khkmsk.cz zůstala stejná, změnila se grafická podoba stránek a přibyly nové kategorie.

Záměrem je poskytnout veřejnosti aktuální informace přehledněji a rozčleněné v logické struktuře tak, aby byly co nejsnáze dohledatelné. Vzhled se přizpůsobil současným trendům, samozřejmostí je responsivní design pro mobilní telefony a tablety. „Nový vzhled stránek pomohl zatraktivnit nabídku služeb hospodářské komory. Více zviditelníme prezentace členských firem, novinkou je kategorie Členové členům, kde umožníme našim firmám představit se ostatním a vzájemně si nabízet zvýhodněné služby nebo výrobky,“ nastiňuje změny ředitelka Krajské hospodářské komory MSK Natálie Šitavancová.

Spolu s novou webovou stránkou se chystá i redesign newsletteru, který KHK MSK rozesílá svým odběratelům. Obsah, tedy informace o novinkách, chystaných akcích a zahraniční inzerce, zůstává bez podstatných změn, odběratelům ale přijde „v novém kabátě“.